dr n. med. Anna Rychter

Onkolog

2,9
2,5

U Pani Doktor byłem 2 tygodnie temu skonsultować wyniki badań Taty. Pani Doktor była cierpliwa, wszystko wytłumaczyła mi bardzo obszernie. Podpowiedziała co ewentualnie mogę jeszcze zrobić. Poświęciła mi sporo czasu, mimo że mój Tata nie jest Jej pacjentem. Gorąco polecam Panią Doktor .

Niestety zgadzam się z większością negatywnych opinii. Duży przerost Ego, pępek świata tak zwany. Nie możesz wyrazić swojego zdania nie daj Boże innego od Dr. od razu się obrusza i staje się nie sympatyczna i nie słucha co się do Niej mówi. Na pierwszy rzut oka pełna empatii i wyluzowana kobieta (tylko powierzchownie). Nie polecam, w tej dziedzinie medycyny lekarz nie na miejscu (chyba że wizyta prywatnie). Jest tylu przemiłych, sympatycznych, empatycznych (prawdziwie) lekarzy że warto naprawdę poszukać. Zdecydowanie nie polecam.

Niestety zgadzam się z większością negatywnych opinii.
Duży przerost Ego, pępek świata tak zwany.
Na pierwszy rzut oka pełna empatii i wyluzowana kobieta (tylko powierzchownie).
Zdecydowanie nie polecam.

Panią doktor poznałam 1,5 roku temu na Szaserów w Warszawie . Nie to osoba cierpliwa ,wyrozumiała,silna. Dziękuję za wszystko pani doktor.. Dużo razem przeszłyśmy.. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę. Joanna

Panią doktor poznałam 1,5 roku temu na
Szaserów w
Warszawie .
Nie to osoba cierpliwa ,wyrozumiała,silna.
Dziękuję za wszystko pani doktor..
Dużo razem przeszłyśmy..
Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę.
Joanna

Jeśli można nazwać tą panią Lekarzem..? Wyrafinowana, nieuprzejma , arogancka, niekompetentna. Rzecz można lekarz bez powołania.. chyba że ta pani "prywatnie" zmienia swoje podejście do pacjenta..bo jeśli chodzi o badanie na NFZ to Masakra. Człowiek cierpiący na nowotwór oczekuje wsparcia i pomocy a nie lekceważenia i obojętność że trony lekarza który przysięgał pomoc ludziom chorym. NIE Polecam z czystym sumieniem...!!!!!

Jeśli można nazwać tą panią Lekarzem..?

Niestety, ale muszę zgodzić się z negatywną opinią dotyczącą zachowania Pani doktor. Mam z nią kontakt od dłuższego czasu. Jest osobą bardzo humorzastą, ale i faktycznie opryskliwą i to wyznacza sposób w jaki traktowany jest w danej chwili pacjent. Rozumiem, iż lekarz nie może całej atencji kierować w stronę jednego pacjenta, ale skoro już jest lekarzem prowadzącym to wypadałoby aby w sytuacjach kryzysowych służył radą i skupił się na problemie, wykazał minimum zainteresowania udzieleniem pomocy. Niestety w tym wypadku nie można o tym mówić. Pani doktor traktuje pacjentów z wyższością, ...

Niestety w tym wypadku nie można o tym mówić. Pani doktor traktuje pacjentów z wyższością, przekazywane informacje są szczątkowe, w sytuacjach problemowych nie potrafi znaleźć rozwiązania, które pomoże pacjentowi, a wręcz przeciwnie można odnieść wrażenie, iż testuje kolejne leki nie mając do nich przekonania i wiedzy na ich temat co do np. dawki jaka powinna być stosowana.
Brak jasno wyznaczonej ścieżki leczenia i pewności, iż jest się pod opieką specjalisty któremu można zaufać to niedopuszczalne. Pamiętajmy, iż chodzi tu o pacjentów onkologicznych, czyli osoby które naprawdę żyją w ogromnym stresie i sytuacja ciężkiej choroby jaka ich dotknęła jest dla nich koszmarem, jak więc można traktować ludzi w taki sposób??????? Nie polecam...

bylam tam u tej pani doktor i stwierdzam z calym szacunkiem ze jest wspanialym lekarzem i moge ja polecic kazdej chorej i te poprzednie opinie o niej sa wysane z palca i sa nieprawdziwe

jednym slowem nikomu nie polecam tej lekarki jest poprostu nieuprzejma i nie ma podejscia do pacjenta nie umie pacjentowi w prosty sposob wyjasnic choroby

bylam u tej lekarki prywatnie i mimo wysokiej ceny za wizyte jestem bardzo niezadowolona obcasowo zalatwila mnie i moja chorobe nie polecam zdcydowanie tej lekarki nikomu szkoda pieniedzy i czasu

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie rozumialam jak wogule rozmawia zemna o co jej chodzi jest nerwowa i nie slucha co mowi do niej pacjent nie polecam tej pani zadnej chorej

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie

niewzbudzazaufanianiepoecamtegolekarzanikomuzpacjentow

niewzbudzazaufanianiepoecamtegolekarzanikomuzpacjentow