dr n. med. Anna Rychter

2,5
2,6
2,6
2,4

Niestety, ale muszę zgodzić się z negatywną opinią dotyczącą zachowania Pani doktor. Mam z nią kontakt od dłuższego czasu. Jest osobą bardzo humorzastą, ale i faktycznie opryskliwą i to wyznacza sposób w jaki traktowany jest w danej chwili pacjent. Rozumiem, iż lekarz nie może całej atencji kierować w stronę jednego pacjenta, ale skoro już jest lekarzem prowadzącym to wypadałoby aby w sytuacjach kryzysowych służył radą i skupił się na problemie, wykazał minimum zainteresowania udzieleniem pomocy.
Niestety w tym wypadku nie można o tym mówić. Pani doktor traktuje pacjentów z wyższością, przekazywane informacje są szczątkowe, w sytuacjach problemowych nie potrafi znaleźć rozwiązania, które pomoże pacjentowi, a wręcz przeciwnie można odnieść wrażenie, iż testuje kolejne leki nie mając do nich przekonania i wiedzy na ich temat co do np. dawki jaka powinna być stosowana.
Brak jasno wyznaczonej ścieżki leczenia i pewności, iż jest się pod opieką specjalisty któremu można zaufać to niedopuszczalne. Pamiętajmy, iż chodzi tu o pacjentów onkologicznych, czyli osoby które naprawdę żyją w ogromnym stresie i sytuacja ciężkiej choroby jaka ich dotknęła jest dla nich koszmarem, jak więc można traktować ludzi w taki sposób??????? Nie polecam...

bylam tam u tej pani doktor i stwierdzam z calym szacunkiem ze jest wspanialym lekarzem i moge ja polecic kazdej chorej i te poprzednie opinie o niej sa wysane z palca i sa nieprawdziwe

jednym slowem nikomu nie polecam tej lekarki jest poprostu nieuprzejma i nie ma podejscia do pacjenta nie umie pacjentowi w prosty sposob wyjasnic choroby

bylam u tej lekarki prywatnie i mimo wysokiej ceny za wizyte jestem bardzo niezadowolona obcasowo zalatwila mnie i moja chorobe nie polecam zdcydowanie tej lekarki nikomu szkoda pieniedzy i czasu

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie rozumialam jak wogule rozmawia zemna o co jej chodzi jest nerwowa i nie slucha co mowi do niej pacjent nie polecam tej pani zadnej chorej

nie podoba mi sie pani doktor jest nieuprzejmna i wyniosla nie

Wciąż poszukujesz "Onkolog Łódź"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)

al. Wolności 22
Częstochowa