dr n. med. Anna Sarol-Kulka

Wykonywane badania:
- konsultacje psychiatryczne

Wykonywane badania:
- konsultacje psychiatryczne

Wybitny specjalista w dziedzinach psychiatrii,psychologii i seksuologii.Rzetelna ,z ogromnymi zasobami wiedzy i doświadczenia,zawsze z empatią,współczuciem i zrozumieniem dla pacjentów. Pomogła wielokrotnie mi wyjść z kryzysu. Polecam bardzo serdecznie.

Pomogła wielokrotnie mi wyjść z kryzysu.
Polecam bardzo serdecznie.

Wzbudza mieszane uczucia. Na terapii na Sobieskiego wydaje się bezinteresownie troszczyć o pacjentów. Podczas wizyt prywatnych sprawia wrażenie osoby, której chodzi tylko o kasę. Chyba psychoterapia indywidualna jej nie leży, a dobrze czuje się w psychodramach i na terapii grupowej.

Prawdę powiedziawszy nie wiem, czemu mają służyć komentarze osób poniżej. Oto bowiem dr Sarol-Kulka stała się dla mnie zbawieniem. Leczono mnie wiele razy, raz trafiłem do Wronek, gdzie przeżyłem roczne katusze. Po roku miałem to wyjść niby odmieniony. Wciąż jednak nie umiałem do końca żyć. nic nie miało dla mnie znaczenia, nie dawałem sobie rady z samym sobą i przeszłością. Przyznam, Opaczewska nie wzbudza zaufania, jednakże nie dla miejsca tam poszedłem. Otrzymałem pomoc, przyjeżdżając do niej raz na miesiąc, bowiem więcej czasu nie mogłem wygospodarować. Obecnie jestem krok od wejścia w związek małżeński, mam dobrą pracę, a moje problemy przestały mieć znaczenie. Dr Kulka to dobry fachowiec. Jak powiedziała, że dotrzemy do źródła mych problemów, nie wiedziałem o co na prawdę chodzi. Dopiero po terapii dostrzegłem, gdzie leżał mój ból i zwalczyłem go.

Do pani Sarol-Kulki trafiłem przez przypadek, z silnymi zaburzeniami emocjonalnymi, nerwicą i zanikiem poczucia własnej wartości. Do czasu wizyty nie miałem własnego życia, byłem skończonym ofermą, nie potrafiłem z niczym sobie poradzić, najmniejszy problem oscylował w granicach końca świata. Z panią Kulką można swobodnie rozmawiać, nie ma obaw przed otwarciem się, ponadto cały czas mogłem utrzymywać z nią kontakt telefoniczny i nie zależnie od pory, zawsze udzielała mi wsparcia. Dzisiaj potrafię zadbać o siebie, jej leczenie znalazlo zastosowanie, wiele problemów dla mnie nie zrozumiałych wyjaśniła mi dokładnie, a każdą ewentualność i opcję wyjaśniała i analizowała ze mną. Dzięki niej nauczyłem się życia na nowo i mogłem sam zacząć żyć, bez nerwicy, z pewnym poczuciem własnej wartości.