Anna Siczewska

Lekarz rodzinny

2,7
2,6

TRAGEDIA!!! Pani nie ma pojęcia co przepisuje. Ja również potwierdzam wszystkie złe opinie o ten kobiecie. Strasznie rozchorowana dostałam leki na alergię a gdy poprosiłam o zmianę bo to na pewno nie alergia to jeszcze się ze mną kłóciła, że to nie lek na alergię. KATASTROFA!!!

TRAGEDIA!!!

Pani doktor niesympatyczna, obrażona że przyjmuje pacjenta, być może pracuje za karę ? W czasie mojej wizyty od początku podśmiewała się z moich objawów, co bylo nietaktowne. Przy tym wszystkim złośliwa, co już jest zupełnie niepotrzebne i niezrozumiale dla mnie, jako pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

Ogromnie polecam, miałam konsultację online, trwała zaledwie kilka minut. Opisałam swoje objawy, poprosiłam o poradę w kilku kwestiach, Pani Doktor była bardzo pomocna i życzliwa.

Podczas e-konsultacji Pani nie zadała sobie trudu, żeby zbadać objawy choroby, nie przeprowadziła rzetelnego wywiadu lekarskiego, praktycznie od razu zostałem wysłany na test COVID bez objawów covidowych.

Po prawie godzinie czekania na połączenie czatu z lekarzem udało mi się dostać na konsultację do pani doktor. Po opisaniu objawów poprosiła o o zdjęcie po czym rozłączyła się - pomimo przesłania zdjęcia 3 minuty później i tylko z takiego względu, że musiałam minutę dwie poświęcić na jego zmniejszenie ponieważ nie chciało się wgrać. Oczywiście informowałam na bieżąco panią doktor, że zdjęcie okazuje się za duże i potrzebuję chwili na jego zmniejszenie. Po wgraniu zdjęcia bez słowa rozłączyła czat.

Miałam okazję poznać Panią doktor. I zgadzam się w 100 % z negatywnymi opiniami na temat tej Pani. Nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Trafiłam na SOR z 2 letnim dzieckiem. Syn miał od 5 dni gorączkę. To Pani doktor wyśmiała się w twarz i szyderczym tonem stwierdziła że co ona za to może. Źle trafiła nie pozwolę żeby ktoś mnie tak traktował. Dobrze, że później trafiliśmy na pediatrie.

Miałam okazję poznać Panią doktor.
Źle trafiła nie pozwolę żeby ktoś mnie tak traktował.
Dobrze, że później trafiliśmy na pediatrie.

Dla mnie p.Ania jest jednym z najlepszych lekarzy... Bardzo sympatyczna i fachowiec w 100%. I nie rozumiem tych '' Anonimów'' co wypisują głupoty na panią Anię. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza ... Zawsze uśmiechnięta, bardzo dobre podejście do pacjenta i jak najbardziej godna zaufania.

Potwierdzam wszystkie złe opinie na temat podejścia tej lekarz do pacjentów, nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę

Prostactwo, żonę określiła jako niepełnosprawna- bo chciałem z nią wejść aby pomóc się rozebrać. Empatia grabarza- na wejście-na pyt. czy się zarejestrować? Odwarknela siedzieć i czekać.itd