lekarz Anna Sielaszuk

Neurolog

2,6
2,2
1,9

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Brak zainteresowania moim problemem. Pomimo napisanego problemu stwierdziła, że młodej osobie wystarczy tylko dużo ruchu olewając problem bólów kręgosłupa którego nawet nie zbadała.

Brak zainteresowania stanem mojego zdrowia. Odmowiła przyjęcia na wizytę lekarską chociaż mam skierowanie na CITO. Poradziła. abym poszukał innej przychodni chociaż jestem pacjentem tej pani doktor. Nie polecam wizyt.

Pani dr. Sielaszuk to bardzo dobra i kompetentna osoba,zastosowała odpowiedni sposób leczenia i postawiła mnie na nogi.W dalszym ciągu służy radą i pomocą .Przestańcie wypisywać bzdury.

Zgadzam się z opiniami zamieszczonymi na forum. Bardzo Bardzo słaby lekarz. wszystko, co tu pacjenci napisali doświadczyłam na własnej skórze. Podważanie opinii innych wartościowych lekarzy, brak diagnozy, zignorowanie bardzo poważnych objawów mojej choroby. Nie da się tego opisać. Odpowiedzi typu - "To nie mój problem". Nie wierzę, że tak można traktować ludzi, pacjentów. Jeśli ktoś ma poważne schorzenia, na prawdę powinien poszukać lekarza, który się zna na swoim fachu. Tu nastąpiła jakaś pomyłka. Nieodpowiednia osoba na danym stanowisku. Los pacjenta jest tej Pani totalnie obojętny.

poniżej krytyki brak podstawowych wiadomości z neurologi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ta PANI podwazyla opinie fantastycznego lekarza specjaliste,ktory poswiecil pol zycia na podwyzszanie swoich umiejetnosci aby pomagac ludziom.Zazdrosc,zawisc i brak umiejetnosci,to sa cechy tej PANI.Omijajcie JA!!!

mimom,że miałam skierowanie, byłam umówiona na wizytę, przyszłam z prześwietleniem i dowodem osobistym pani mnie nie przyjęła ponieważ bardzo potrzebny jej był mój dowód ubezpieczenia. Tłumaczyłam ,że jestem ubezpieczona , bo przecież nie otrzymałabym skierowania , ani nie wykonałabym prześwietlenia w przychodni, a może sprawdzić ubezpieczenie z tego co wiem po peselu. Po prostu żadnej dobrej woli. nie dziwie się, że opinie niezbyt pochlebne.

bez nadzieja jedyne bbadanie to podanie doręki pieczątki czy ją utrzmam utrzymałem tzn;zdrowy z zaznaczeniem że niewymagam leczenia neurologicznego po 3miesiącach udar ;zapalenie opn mózgowych padaczka ito przez niedouctwo jednego konowała

Ta Pani pomyliła zawody, nawet jako weterynarz należy wykazać się intencjami zdiagnozowania problemu zdrowotnego, natomiast jako lekarz neurolog powinna wykazać się przynajmniej minimum kompetencji diagnostycznych. W trakcie wizyty nie interesowała ją moja relacja objawów choroby. Przy kompleksowym uruaie kregosłupa i zaawansowanej dyskopatii odcinka szyjnego, piersiowego i lężwiowego,niemożności poruszania się, ostrych i ciągłych bólach uniemożliwiających jakąkolwiek normalną egzystęncję, niedowładzie i drętwieniu nóg - bez badań diagnostycznych - wystawiła tylko recepty na środki przeciwbólowe. W trakcie wizyty nie wykazała żadnego zainteresowania pomocą w ustaleniu powodów moich cierpień. W swoim gabinecie jest władcza, apodyktyczna. Pacjenta traktuje przedmiotowo, jak bezmyślnego petenta, bo sama zachowuje się jak bezduszny urzędnik a nie lekarka,która kiedyś składała przysięgę hipokratesa i zoobowiazana jest do ratowania zdrowia ludziom. Jest wręcz niebezpieczna - moje przerażenie związane z brakiem czucia w rękach, skwitowała radą skorzystania z odpłatnej operacji przecinania ścięgien w nadgarstkach. Ta osoba nie powinna leczyć, bo tego nie potrafi i nie chce robić. Moja ocena - omijać z daleka!

nie polecam Pani doktor, jest bezduszna, nie miła, nie wyrozumiała, nie tolerancyjna wszystko na nie jeżeli chodzi o panią doktor. Dostałem skierowanie do neurologa z dopiskiem "pilne", miałem poważny uraz kręgosłupa. Jak dotarłem z wielkim bólem na wpół zgięty Pani "doktor" stwierdziła że nie jest w stanie mnie przyjąć z powodów technicznych, dodam, że przyszedłem do niej o 12.15 a gabinet miała zamykać o 13.00 a w gabinecie NIKOGO ANI JEDNIEGO PACJĘTA po wielkich prośbach, Pani "doktor" i tak mnie nie przyjeła stwiedziła ze nie wie dlaczego lekarz rodzinny dał skierowanie do specjalisty. Ta kobieta to porażka wśród lekaży.