dr n. med. Anna Sinkiewicz

Laryngolog, Foniatra

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!

Anioł, nie lekarz!

Oprócz kompetencji jest człowiekiem wysokiej kultury. Godnie traktuje pacjentów. Na jej przykladzie można odzyskiwac ufność w polska służbę zdrowia.

leczy od dwóch lat mojegosynka na chorobę przewlekłą, jestem bardzo zadowolona z podejścia holistycznego do mojego dziecka

Jest osobą wykonujacą właściwie swoją pracę

Jest osobą wykonujacą właściwie swoją pracę

Dzięki Pani Doktor pracuję...dzięki.Za wszystko. Pacjentka(nauczycielka)z Inowrocławia.

Dzięki Pani Doktor pracuję...dzięki.Za wszystko.
Pacjentka(nauczycielka)z Inowrocławia.

Od lat bywam w tym gabinecie. Ludzkie traktowanie pacjenta, życzliwość, dobra komunikacja. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Super lekarz takich lekarzy powinno być więcej

Super lekarz takich lekarzy powinno być więcej

Bardzo miłe zaskoczenie, zwłaszcza że to wizyta z NFZ. Pani doktor przepisała mi też dodatkowe zabiegi.