lekarz Anna Smarzyńska

Laryngolog

jeżeli ktoś ma problem ze słuchem to serdecznie polecam. Jestem osobą słabosłyszącą i gdyby nie Pani doktor to dalej uważano by mnie za osobę upośledzoną. Wystarczyła dobra diagnostyka pomoc w wyborze aparatów , pomoc w poszukaniu logopedy, psychologa i....... teraz kończę studia.Zawsze gdy mam problem to Pani Doktor Ania (bo tak od dziecka ją nazywam) pomaga .Dlatego serdecznie polecam

Serdecznie polecam, tak dokładnego lekarza jeszcze nie spotkałam.Byłam u kilku specjalistów i dopiero Pani doktor poznała się na wadzie mojej córeczki. Może to że w gabinecie ma tak dobry sprzęt i to że badanie ABR było wykonane po kilku dniach , ale naprawdę jestem bardzo wdzięczna.POLECAM < POLECAM i jeszcze raz polecam bardzo wdzięczna i zadowolona mama GABRYSI

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor, poza tym, że jest bardzo miłą osobą, praktycznie nie zbadała na wizycie mojego syna, pomimo, ze syn nie mówił w wieku 3 lat i mieliśmy wrażenie, że również nie dosłyszy. Usłyszeliśmy, że nie powinniśmy się tym narazie przejmować, a na jakiekolwiek leczenie syn jest za mały. Okazuje się, że dziecko ma wielki 3 migdał natychmiastowo do usunięcia i podniebienne do zmniejszenia (od urodzenia miał ogromne stykające się migdały nawet wtedy, gdy nie chorował...).Dziecko w chwili obecnej praktycznie nie słyszy. Zmarnowaliśmy za dużo czasu po opinii Pani doktor i cieszymy się, że wreszcie trafiliśmy na kogoś kto wytłumaczył nam co dolega naszemu dzieciakowi i co możemy z tym zrobić. Lepiej zapłacić za wizytę prywatnie niż liczyć na to, że za darmo nam ktoś pomoże...

LECZĘ SIĘ U RÓŻNYCH LARYNGOLOGÓW DOSYĆ DŁUGO. DOPIERO TA PANI DOKTOR WYJAŚNIŁA MI DOKŁADNIE MOJE PROBLEMY ZE SŁUCHEM I DAŁA ODPOWIEDNIE ZALECENIA. MIAŁAM ZROBIONE RÓŻNE BADANIA-NIEKTÓRE PORAZ PIERWSZY, ZA KTÓRE NIC NIE MUSIAŁAM PŁACIĆ. MOGĘ PANIĄ DOKTOR Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ.