lek. dent. Anna Soszyńska-Machowieclek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec - zdjęcie profilowe

lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

Zapraszam Państwa do Gabinetu Stomatologicznego zlokalizowanego w Wejherowie przy ul. Sobieskiego 227 (deptak). Oferuję pełen zakres zabiegów stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. Stomatologia jest moją pasją, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Na życzenie Pacjenta wszelkie zabiegi przeprowadzam w znieczuleniu miejscowym. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę. Zapraszam szczególnie tych, którzy odczuwają lęk przed wizyta u stomatologa. Tel 503707137

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!

super podejście do dzieci i dorosłych \\odpowiedzialność i profesjonalizm.ceny dostępne ,punktualność.Polecam bardzo gabinet p.doktor.

super podejście do dzieci i dorosłych

Trafiłem do pani doktor już po raz kolejny i jak za każdym razem jestem zadowolony z leczenia, które zastosowała. Uśmiechem i uprzejmością gwarantuje, że mój strach przed dentystą jest mniejszy. Bardzo polecam. Jeśli płacić takie pieniądze to tylko profesjonaliście.

Bardzo nieprzyjemny lekarz-stomatolog. Wiele opinii słyszalam od pacjentow i nie były to opinie pochlebne. Sama też korzystalam z usługi i nie wspominam jej miło.

DR.JEST SUPER.NAJLEPSZA JAKĄ POZNAŁAM.MIŁA,KOMPETENTNA I CO NAJWAŻNIEJSZE MA PODEJŚCIE DO DZIECI.NIE MAM JUŻ PROBLEMU Z PÓJŚCIEM DO DENTYSTY Z MOIMI DZIECIAKAMI :) POLECAM WSZYSTKIM-DUŻYM I MAŁYM :) FACHOWA ROBOTA ;)

Polecam Panią stomatolog. Leczyłem u Pani Soszyńskiej 4 zęby i jeszcze napewno tu wróce (niestety). Lekarz z wiedzą i pasja. A cena-wiadomo, zawsze bedzie za drogo.

ogólnie ok , wizyta zbyt szybka , wiecznie się śpieszy ta pani bo inni czekają zapewne ale tak to być nie powinno czułam się poprostu zbyta.

miła i mlodka kobietka ktora lubi robic co robi a robi to dobrze ;)

miła i mlodka kobietka ktora lubi robic co robi a robi to dobrze ;)

Zawsze panicznie bałem się dentysty.Jednak już po pierwszej wizycie u pani dr przekonałem się, że leczenie zębów nie musi być koszmarem. Pani dr ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie radzę się jednak spóźniać na wizyty:)

Po pierwszej wizycie byłam zaskoczona uprzejmością i podejściem do pacjenta. Zawsze pytano mnie "czy jest wszystko ok" i "czy nic nie boli". Na kolejnych wizytach było podobnie. Jedynym rozczarowaniem z jakim się spotkałam to ceny świadczonych usług. Ja dla mnie są zbyt wysokie, ponieważ ciężko jest wydać 150 zł za 30-minutową wizytę. Ale warto iść do kompetentnej i miłej osoby, gdyż mniej się stresujemy:)