dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

To najlepsza Pani doktor do której trafiliśmy, kiedy dzieci były jeszcze niemowlakami i dzięki niej dzieci z każdej choroby wychodzą bez antybiotyków, jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc pani doktor. Ufam Pani doktor w stu procentach i nie jestem w stanie zrozumieć złych opinii. Dzieci uwielbiają Panią doktor, ale najważniejsza jest dla nas skuteczność leczenia i 7 lat życia dzieci bez antybiotyków.

Odradzam, co za beszczelny i niekompetentny babsztyl. Jeśli wam zależy na dziecku, to lepiej poszukać innego lekarza. Bardzo słaby pediatra, pulmonolog, żaden alergolog, żaden immunolog.

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - mój syn, początkowo bardzo bał się wizyt ale Pani doktor jest bardzo skuteczna i przekonująca :) Dokładnie tłumaczy jak powinno wyglądać leczenie, oraz co się dzieje z dzieckiem. Jest spokojna, opanowana i wyważona. Godna zaufania. Bardzo polecam.

kawał ku.... , złodziej czasu jak i pieniędzy

kawał ku.... , złodziej czasu jak i pieniędzy

Jest to jedyny lekarz jakiego znam, który nie podaje antybiotyku na każdą chorobę, starając się wyleczyć dziecko mniej inwazyjnie. Mikołaj uwielbia Panią doktor. My, jako rodzice, też.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Niestety pani doktor preferuje antybiotyki - nawet na katar i kaszel.

Niestety pani doktor preferuje antybiotyki - nawet na katar i kaszel.

a ja korzystałam z pomocy lekarskiej dr Stańczyk zarówno prywatnie jak i państwowo.najpierw pojawiła się u nas na wizycie prywatnej - byla pierwszym lekarzem, który dokonał "oględzin" naszego synka,który jest wcześniakiem (wypisała nam na kartce wszystko, co zaobserwowała plus zalecane postępowanie) a później, zupełnie przez przypadek zostalismy do niej wyznaczeni na wizytę w czmp.jakość ta sama. dokladne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie-tak mogę podsumować.polecam dr Stańczyk

Pani Doktor postawiła perfekcyjną diagnozę względem mojego synka, lekarz z rejonu stawierdził zapalenie płuc i zalecił bardzo silny antybiotyk, postanowiłam skorzystac z usług Pani doktor Stańczyk, lekarz z wielkim sercem i zamiłowaniem do dzieci po zbadaniu nie stwiedziła żadnego zapalenia płuc synek dostał robione proszki na receptę zadziałały rewelacyjnie, z całą pewnością moge polecić tego lekarza,nie jest droga a skutecznośc z jaką leczy jest prawie że 100%.dziekujemy bardzo za pomoc.

Rewelacyjny lekarz, wspaniały człowiek, stawia bezbłędne diagnozy. Miła, kulturalna. Kobieta z Klasą.Dobro dziecka jest najważniejsze. Polecam.