lek. med. Anna Stanisławskalek. med. Anna Stanisławska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg ginekologiczne,
- usg ciąży (I i III trymestru)

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.

Bardzo miła i konkretna Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Pomoże w każdym problemie. Polecam w 100 %

Profesjonalne podejście, Pani doktor poświęciła mi dużo uwagi, wszystko wytłumaczyła i objaśniła. Nie mogę powiedzieć złego słowa, z całego serca polecam

Naprawdę super lekarz. Godny polecenia i zaufania. Cieszę się, że akurat do pani Ani się zapisałam, bo jest to osoba na właściwym miejscu. Niesamowite podejście po pacjenta.

Dr Anna Stanisławska jest bardzo uprzejmym i kompetentnym doktorem. Dziękuję Pani za poświęcony czas i łatwe tłumaczenie zagadnień o które pytałam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana