dr n. med. Anna Stankiewicz-Świtała

Chirurg onkolog

W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła mnie, że nie ma się czym martwić, ale oczywiście wykonała jeszcze usg dla potwierzdenia, ze mam niegroźnego gruczolakowłókniaka. Zleciła mi biopsję otwartą i chciała położyć do szpitala jeszcze tego samego dnia, ale jako że miałam inne obowiązki ustaliłyśmy inny termin. Pani doktor nie robiła żadnych problemów, wytłumaczyła mi dokładnie na czym będzie polegał zabieg co bardzo mnie uspokoiło. W dniu przyjęcia do szpitala trafiłam do wyremontowanego, zadbanego i nowoczesnego oddziału chirurgii piersi przy al. Kraśnickiej. Od razu zajął się mną tam bardzo miły Pan pielęgniarz, zrobiono mi badania i następnego dnia byłam juz gotowa do zabiegu, który trwał zaledwie 30min. Przy zmianie opatrunku zauważyłam, ze mam malutki szew blisko brodawki, i sadze, ze blizny nie bedzie w ogole widac. Pani doktor zszyłą mnie jakby była chirurgiem plastycznym, widac ze ma dwudziestoletnie doswiadczenie. Muszę przyznać, że to był mój pierwszy pobyt w szpitalu i byłam przerażona, natomiast fachowe i przyjazne podejście wszystkich pracowników oddziału dodawało mi otuchy. Nawet Pani salowa była bardzo uprzejma i pomocna:) Muszę powiedzieć, że nikt do tej pory się mną tak troskliwie nie zajmował, czułam sie na oddziale na prawdę bardzo dobrze. Troska o pacjentki tego oddziału jest na prawde ujmująca. Polecam dr. Świtałę jest fachowcem w swojej dziedzinie, bardzo pomocna, mimo nawału obowiązków zawsze znajdzie chwilę na rozmowę, odpowie na każde pytanie, zawsze pełna energii kobieta-żywioł :) pozdrawiam Panią doktor i caly oddział, dziekuję wszystkim za opiekę i troskę.

Pani doktor przyjmując prywatnie w Luxmedzie była miła, a na wizycie w poradni publicznej okazała się chamska, perfidna i nieczuła. Wniosek? Pieniądze ach pieniądze...

właśnie jestem po zabiegu u Pani Doktor jestem zachwycona brak mi słów Pani doktor jes przemiła pomocna wszystko dokładnie wytłumaczy szczerze polecam. opieka na nowym oddziale chirurgi piersi jest również znakomita bardzo miłe panie pielęgniarki i chyba pan pielęgniarz wszyscy są bardzo pomocni i wykazują bardzo dużo zainteresowania. wieklie dzięki wszystkim za wszystko

Dr.Anna Stankiewicz-Switała to wspaniały lekarz wybitny specjalista bardzo angażuje się w leczenie chorych i nigdy nie odmówi pomocy.Jej podejście do pacjenta sposób leczenia wzbudza zaufanie i wiarę w lekarzy tak ostatnio nadszarpniętą .Jest wzorem dla wszystkich lekarzy i całej służby zdrowia która nie zawsze chce pacjentowi pomóc Jestem jej bardzo wdzięczna za zaangażowanie i pomoc w chorobie mojego męża-dziękuję pani doktor

Czy w dzień czy w nocy Pani doktor Świtała służy pomocą. Jest niezawodnym fachowcem w swojej dziedzinie. Nie ma lepszej pomocy w Lublinie niz dr Świtała. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Lublin"?

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B