Anna Starczewska

Odradzam każdemu!! Zęby nie są dokładnie oczyszczone, zamykane są z próchnicą, gdyż Pani doktor mimo próśb nie chce dać znieczulenia. Wizyty tylko dla odważnych! Wiąże się to z tym, że za mało ingeruje by nie sprawiać dużo bólu podczas wizyty, a to ma swoje konsekwencje w tym, że nie jest dokładna i próchnica potem nadal szaleje. Najgorzej sprawa ma się z leczeniem kanałowym, gdyż Pani doktor nie wiadomo czym wypełnia kanały przez co odnowienie po latach u innego specjalisty tego "szpecącego ulepka" dającego o sobie znać który Pani doktor zrobiła graniczy z cudem. To dlatego, że okazuje się, iż Pani Anna dała coś w kanały przez co nie da się jednego kanału do końca udrożnić, już wole nie mówić jakie koszty mam teraz przez tego zęba by go doprowadzić do normalności.
Jedyny plus "tanio" oraz Pani doktor jest bardzo miła, ale przecież chodzimy leczyć zęby by wyleczyć więc jakość i profesjonalizm jest najważniejszy- tu go niestety nie znajdę.

Dziekuje Pani Doktor za uratowanie zeba, ktorego zmasakrowal inny stomatolog. Nie dosc ze uniknalem usmiercenia zeba (leczenia kanalowego) to jeszcze zab przestal dawac dolegliwosci i ma sie swietnie. Serdecznie polecam!

Witam. Dostałem nr tel tej pani od znajomego. Początkowo wszystko OK. Pani miła i zawsze po wizycie dawała próbki np. pasty do zębów lub płynu. Problem zaczął się gdy po jakimś czasie zaczęły boleć mnie zęby które "leczyła". Pani ta powyciągała plomby i powiedziała, że niestety nie ma mikroskopu i żeby tak chodzić aż ból minie. Przepisała leki przeciwbólowe jedynie. Dostałem zapalenia dziąseł i infekcji. Okazało się iż rozwierciła mi tak głęboko zęby, że widoczne były kanały i zaczęło tam wchodzić jedzenie. Okazuje się że źle leczone zęby mogą być przyczyną chorób całego organizmu... Dobrze, że w czasie trafiłem do odpowiedniego specjalisty bo zaczęły się już robić zmiany. W 1 zębie pozostawiono kawałek złamanego wiertła... Efekt - powstały torbiele, które miałem wycinane chirurgicznie przez resekcję. Z 2 zębami leczę się do dziś i najprawdopodobniej nie uda się ich uratować. Zastanawiam się czy nie wnieść tej sprawy do sądu. Apeluję do tej pani żeby nie robiła czegoś na czym się nie zna lub zna się z małym stopniu. Niska cena wizyty i mówienie dobrych słów to nie wszystko, w tym fachu liczy się wiedza. Odradzam wszystkim.