lekarz Anna Stasiak

Pediatra, Wizyty domowe

Pani Anna Jest osobą godną polecenia !!! Do dziś pamiętam jak jako dzieciak chodziłem do przychodni jak byłem chory. Zawsze do wejścia witał mnie ciepły uśmiech Pani doktor . Zawsze szybko powracałem do zdrowia. Ta pani jest wspaniałym lekarzem doświadczonym,leczącym z pasji a nie dla pieniędzy. Nie wiele jest takich osób jak ona. Nie zapomnę tego jak szybko i zdecydowanie ruszyła z pomocą jak potrącił mnie samochód. Bo w tedy wiedziałem że już mi nic nie grozi. Z całego serca Pozdrawiam

Pani Anna
Jest osobą godną polecenia !!!
Do dziś pamiętam jak jako dzieciak chodziłem do przychodni jak byłem chory.
Zawsze do wejścia witał mnie ciepły uśmiech Pani doktor .
Zawsze szybko powracałem do zdrowia.
Nie wiele jest takich osób jak ona.
Bo w tedy wiedziałem że już mi nic nie grozi.
Z całego serca Pozdrawiam

Pani doktor napewno jest miła i kompetentną osobą ale zdecydowanie staneła z rozwojem w dziale medycyny- niemalze wszytko leczy syropami zazwyczaj nietrafionymi, ew odrazu zaleca antybiotyk, przeacza rzeczy bardzo istotne(np. szmery w sercu niemowlecia o ktorych dowiedzialam sie od neurologa -szok a wizyte od urodzenia dziecka mialam juz 4 razy i na zadnej tego nie wychwyciłam -dodam ze za kazdym razem córka była osłuchiwana ) Osobiście NIEPOLECAM

Osobiście NIEPOLECAM

świetna kobieta super super super super

świetna kobieta super super super super

ZDECYDOWANIE NIEPOLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDECYDOWANIE NIEPOLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, zawsze potrafi pomóc dziecku, jest przy tym bardzo miłą osobą