lekarz Anna Stelmach

Słaby lekarz - Pani dr się wyraźnie spieszyło i chciała nas szybko zbyć. Nawet prywatnie nie potrafi poświęcić czasu. Gdy chciałam opowiedzieć o objawach dziecka, żeby trafnie go zdiagnozować to usłyszałam tylko, że nie ma co dyskutować (!). Jedyne co powiedziała, to to, że ma to wiele dzieci i minie. Skąd taka pewność skoro nie chciała nas wysłuchać. Zaleciła tylko leczenie objawowe i to b. kontrowersyjne z działaniami ubocznymi. Chcę potwierdzić czy dziecko ma to co myślę, to słyszę może. Mówi, że bez badań, to nic nie może powiedzieć. To co w takim razie ta pani robi, jaką wartość mają te diagnozy, skoro nawet sama nie chce nic powiedzieć tylko trzeba się pytać, choć i tak nic nie powie. Po to przychodzę do lekarza, żeby zdiagnozował i wyleczył dziecko. Kpi i mówi, żeby mniej po lekarzach chodzić. Można by jeszcze pisać.

Teraz po kilku miesiącach cierpień dziecka, mogę potwierdzić opinię i wyrazić żal do pani doktor. Zbyła nas pani, młodych rodziców, że to nic, a okazało się poważną chorobą.
Gdybyśmy zostali potraktowani poważnie, odpowiednio pokierowani jak dziecko miało 2 miesiące, nie cierpiało dziś. Teraz dzieciak ma 6 miesięcy i ponosi konsekwencje tej nierzetelnej pomocy.

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam , leczy moje dzieci od wielu lat , nigdy sie na niej nie zawiodlam

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Stelmach. Leczyła mnie kiedy byłam dzieckiem, teraz leczy moje dzieci. Jej diagnozy zawsze były trafne a przepisane leki pomagały. Nie stosuje antybiotyku na siłę kiedy nie trzeba, a jeśli trzeba od razu wszczyna alarm, rozmawia z rodzicem, słucha, radzi i co miłe pamięta dzieci. Mam do niej zaufanie, zaufanie wyrobione na przestrzeni lat, a nie 2-3 wizyt.

świetna lekarka,potrafiła zdiagnozować i wyleczyć salmonelle w kilka tygodni

świetna lekarka,potrafiła zdiagnozować i wyleczyć salmonelle w kilka tygodni

Moja mama leczyła nas u Pani Doktor - z moją córką też do niej chodziałm (córka chorowała tylko 2 razy) i z moim 17 miesięcznym synkiem też chozę a raczej chodziłam bo zmienilam zdanie.... zbywanie mnie,tłumaczenie że nie da się wyleczyć bo tak już ma, bez skierowania na badania, ciągle w pośpiechu, nagabywanie żeby szczepić na wszystko co się da, a jak miałam odmienne zdanie to rzuczała przysłowiowego focha.. Ja już nie wrócę do Pani doktor, no być może jeśli chodzi się prywatnie to jest się lepiej traktowanym ....

Jest wymarzonym lekarzem! opiekowała się mna i moim rodzeństwem od małego i do dnia dzisiejszego (mam 25lat)mogę liczyć na dobrą radę, gdy idę z dzieckiem i zawsze mogę liczyć na uśmiech i fachową pomoc i diagnozę. Nie jest lekarzem, tylko dobra ciocią Anią. Polecam gorąco!

Super lekarz. Bo błędnej diagnozie "naszego" lekarza rodzinnego, Pani Stelach postawiła trafną diagnozę. Po zaaplikowaniu zastrzyków i antybiotyku ustnym moje dziecko (4 latka) szybko wyzdrowiało. Polecam w 100%. Najlepszy pediatra z jakim miałam doczynienia.

Niestety, zawiodłam się. Kilka osób poleciło mi Panią Dr. Niestety zawiodłam się. Po pierwszej wizycie stwierdziłam że może ma dużo pacjentów dlatego nie słucha, nie dopuszcza do głosu i popędza, ale gdy po 4 wizycie było wciąż tak samo. Pomijając fakt że za każdym razem mówi coś innego na temat jednej choroby. W moim przypadku ropiejące oczko, naczyniak i krostki niemowlęce. Może prywanie jest bardziej kompetentna ale państwowo nie polecam. Ja bym to oceniła na brak kompetencji.

Pani doktor ma wysokie kompetencje jak również dobre podejście do dzieci.Takich specjalistów warto polecić.

Pani doktor Stelmach jest okej, ma sporo pacjentów na których od lat zdobywala swoje doświadczenie. Poza tym jest dostępna w gabinecie prywatnym o każdej porze dnia i nocy, co daje rodzicom także poczucie bezpieczeństwa, że jest lekarz w pobliżu.