Pani doktor miła, kompetentna, poświęciła mi czasu tyle ile potrzeba, aby zrozumieć chorobę, proponowane leczene. Poecam i dziękuję Jej za fachowość. Barbara Nowy Sącz

Nie polecam! Nigdy wcześniej nie spotkałam aż takiego braku kultury u lekarza. Po jednej wizycie zrezygnowałam.

Niestety nie polecam. Od początku Pani doktor bagatelizowała moje problemy i objawy. Podczas każdej wizyty mówiłam jej, że mimo leków czuje się coraz gorzej, a usłyszałam że przesadzam. Na pytanie o zrobienie dodatkowych badań powiedziała, że nie trzeba bo nic się takiego nie dzieje. W końcu zmieniłam lekarza. Co się okazało? Od początku była źle dobrana dawka, za słaba i zamiast zatrzymać rozwój choroby, choroba pogłębiła się u mnie bardzo. Do tego dzieki zrobieniu dodatkowych badań okazalo sie, że przez niedobory niektórych witamin mam jeszcze większe problemy ze zdrowiem niż miałam. Wobec tego nie polecam.