Anna Świercz-Stępień

Chirurg stomatolog, Ortodonta, Stomatolog

jestem bardzo zadowolona z uslug w remedium. trafilam w sumie przypadkowo do nich na fotel, ale nie mam nic do zarzucenia. nic nie bolalo, a pani doktor byla bardzo mila. polecam wszystkim z sochaczewa i okolic!

Pani doktor pracująca w Remedium to niesamowity lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę jestem pełna podziwu do wysiłku włożonego w gabinet i do staranności. Tam nie ma mowy o masówce! Leczenie nie bolało, byłam zrelaksowana i w końcu nie boję się kolejnej wizyty!

Polecam Remedium z calego serca! Pani leczy zeby bardzo dokladnie i wszystko cierpliwe tlumaczy. No i ma podejscie do pacjentow takich, jak ja, czyli siejacych strach i panike (bardzo sie boje leczenia). Jestem pelna podziwu dla podejscia Pani doktor.

Na szczęście są jeszcze dentyści którzy nie idą na łatwiznę i podejmują się leczenia trudnych przypadków. Dr Anna stara się ratować każdego zęba i za to ją cenię.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Sochaczew"?

NZOZ FABRYCZNA
Fabryczna 1E