lek. med. Anna Szymańska

Internista, Lekarz rodzinny

Poprostu szkoda słów, zanim wszedłem do gabinetu to już mi się odechciało wszystkiego, bardzo nieprzyjemna osoba, lekarz niskiego wzrostu, ale za to z bardzo wysokim mniemaniu o sobie, uważa się za najmądrzejsza i najważniejsza, bardzo chamski czlowiek

Niegdyś dobry specjalista dziś trudno mówić o tym, że jest to dobry lekarz, a dodatkowo stała się bardzo chamską osobą. Dzisiaj w każdej chorobie widzi covida, bez testu w ogóle nie chce rozmawiać z pacjentem tylko na test. Gdy test wychodzi negatywny lekarz twierdzi, że jest to choroba po-covidowa. Przykro patrzeć jak ludzie się staczają.

Przykro patrzeć jak ludzie się staczają.

Nie polecam !!! Chamska, nieuprzejma baba bo ciężko powiedzieć ,że lekarz która minęła sie z powołaniem. Nie chce przyjmować starszych pacjentów, gdyż twierdzi cytuje:" Nie będę jeździła po chałupach i wypisywała aktu zgonu " Brońmy sie przed takimi lekarzami.

Tak nie przyjemnego lekarza nie ma chyba nigdzie. Pacjent jest złem koniecznym, który się pojawił nie wiadomo po co i na co!Odradzam !!! Coś strasznego!! A co do posiadanej wiedzy ,to tez pozostawia wiele do życzenia.

Tak nie przyjemnego lekarza nie ma chyba nigdzie.
A co do posiadanej wiedzy ,to tez pozostawia wiele do życzenia.