dr Anna Szymańska-Skrzypek

Laryngolog dziecięcy

Bardzo dobry specjalista. Empatyczna przyjazna dla pacjentów. Bardzo miła i sympatyczna . Z uwagą wysłuchuje historii choroby.

Niestety bardzo lakoniczny wywiad typu "słucham ,co panu dolega", krótkie badanie, ciszę w gabinecie przerywał tylko stukot klawiatury komputera, na koniec drukarka wypluła recepty i skierowania - "Do widzenia". Rzadko chodzę do lekarzy i oczekuje czegoś więcej, tym bardziej na prywatnej wizycie.

Serdecznie dziękuję za trafne zdiagnozowanie i właściwe leczenie! Wdzięczny pacjent, Krzysztof z Solca Kujawskiego

Serdecznie dziękuję za trafne zdiagnozowanie i właściwe leczenie!
Wdzięczny pacjent,
Krzysztof z Solca Kujawskiego

Przykro mi że po 8-miu latach leczenia na NFZ. Nie będę mogła chodzić do pani doktor.NFZ nie podpisał umowy. lekarz- godny polecenia. POLECAM

Pani doktor prowadzi mnie z chorobą od 8 lat. Byłam bardzo zadowolona z leczenia. Miałam mieć operowane ucho. nie wyraziłam zgody. Powiedziałam że jak będzie konieczność to wtedy sie poddam.

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)

Wspaniała lekarka, od kilku lat leczy trójkę naszych dzieci. Kompetentna, życzliwa, szczerze zainteresowana dobrem pacjenta. Bez niej byśmy zginęli.