dr hab. n. med. Anna Tochman-Gawda

Diabetolog

Ta lekarz jest najlepsza jaka w moim spotkalam. Jestem mloda osoba chora na cukrzyce od 5 lat i to ona pomogla mi zaczac zyc z ta choroba. Bardzo zaluje ze nie moge juz dluzej korzystac z jej uslug bo musialam sie przeniesc do innego kraju. I mozecie mi uwierzyc kazdy mowi ze zagranica jest lepiej.. ale niestety nie to pacjent tu uczy lekarzy a nie lekarz pacjentow. Ja wlasnie stracilam druga ciaze przez niedopatrzenie mojego nowego diabetologa ktory podobno jest najlepszy..

Byłam u tej Pani doktor pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Miła i fachowa obsługa, szybka rejestracja, brak kolejek a Pani doktor -rewelacyjna. Od razu postawiła diagnoze i przepisała leki po których czułam się lepiej.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin