Anna Tońska-Szyfelbein

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Do pani logopedy trafiliśmy z polecenia i możemy polecac dalej. Pani loogpeda dokładnie nam wyjaśniła, skąd wzięły się kłopoty dziecka. Logopeda ma bardzo fajne podejście do dziecka, potrafi je otworzyc. Nasz synek chętnie cwiczy, są efekty i w końcu mały zaczyna mówic.

W końcu ktoś kompetentny, ktoś kto był w stanie memu dziecku poświęcić bardzo dużo czasu, dokładnie przebadać i zwrócić uwagę na najmniejsze nawet (a mnie wydające się nieistotne) szczegóły dotyczące nie tylko rozwoju mowy mego synka. Pani bardzo cierpliwa i do dziecka i do mnie, bo zadałam naprawe dużo pytań. I co cenne, na wszystkie doczekałam się dokładnej odpowiedzi. Polecam jak najbardziej tego specjalistę.

Szukam już długo dobrego logopedy w Trójmieście dla własnego dziecka, jednak bezskutecznie. Zachęcona dobrymi opiniami tu na stronie umówiłam się i ja do tej pani. Całkowita porażka. Ta kobieta zupełnie nie rozumie co się do niej mówi, nie słucha rodzica. Moje dziecko wyszło z gabinetu lekko wystraszone i zniechęcone. Na zadawane pytania pani odpowiada może i dużo ale bardzo ogólnikowo. Nie polecam, uciekać jak najdalej.

Bardzo dobry fachowiec. Diagnoza kompleksowa, pani logopeda wyjasniła mi wiele rzeczy, nie tylko od strony logopedycznej. Poświęciła bardzo dużo czasu n zbadanie dziecka. Specjalista jakich mało. Godny polecenia!

wizyta trwała 45 minut dokładnie przebadała dziecko z miłym podejściem bez stresowym. opisała diagnozie dokładnie i poleciła co robić dalej. Polecam

Wciąż poszukujesz "Logopeda Gdańsk"?

mgr
Hanna Kubiś