dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.

Znakomity laryngolog. Pani doktor A.Trocka podeszła do mego przypadku bardzo profesjonalnie, konkretnie. Polecam wizyty ze wszystkimi przypadłościami laryngologicznymi. Postawiła mój słuch na nogi w ciągu kilku wizyt, z czym nie poradzili sobie inni fachowcy tej branży.

Pani Doktor wyleczyła mnie bardzo szybko z zapalenia krtani i strun głosowych.Trafnie zdiagnozowała chorobę i przepisała leki.W ekspresowym tempie odzyskałam głos. Dodam, że wcześniej zdiagnozowała problem z migdałkami u mojej córki, choć wielu innych lekarzy tego problemu nie zauważało. Dokładna, dbająca o detale i profesjonalista w swoich fachu. Bardzo polecam panią Doktor.

Dziekuje bardzo za długoletnia opiekę medyczna pani dr Trockiej Za wszystkie przeprowadzone zabiegi i operacje wykonane bardzo profesjonalnie. Zawsze na wizycie była dłuższa rozmowa co sprawiało że człowiek czuł się wysłuchany . Dziękuję za wszystko pani doktor..

Dziekuje bardzo za długoletnia opiekę medyczna pani dr Trockiej
Za wszystkie przeprowadzone zabiegi i operacje wykonane bardzo profesjonalnie.
Dziękuję za wszystko pani doktor..

Świetny lekarz. Dopiero pani doktor pomogła mi wyleczyć ostre zapalenie ucha. Wcześniej męczyłam się 2 tygodnie odwiedzając dwóch innych lekarzy.

Pani Doktor jest świetnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Rozpoznała i wyleczyła zapalenie ucha prawego. Myślę, że Pani Doktor Trocka jest najlepszym laryngologiem w Gnieźnie i okolicy. Z czystym sercem polecam! Olga.

Olga.

Wybrałam się do Pani Doktor z trzecim migdałem 3-letniej córki. Nie otrzymałyśmy żadnej pomocy, wskazówek tylko skierowanie na ODPŁATNĄ operację do Szpitala w Poznaniu- operacja wa Kasę Chorych. Po konsultacji z dwoma innymi lekarzami okazało się że migdał wcale nie kwalifikuje się do operacji. O uprzejmości i pobieżnym potraktowaniu pacjenta nie będę się rozpisywać. Nie polecam..

Pani dr Anna Trocka jest wybitnym laryngologiem, dzięki jej leczeniu udało mi się pozbyć choroby zatok, inni lekarze nie pomogli mi, a ona tego dokonała!

Serdeczne podziękowania dla pani doktor Anny Trockiej za niejednokrotną pomoc, kiedy inni lekarze wręcz szkodzili. Najlepsza lekarka z dziedziny laryngologii w Gnieźnie, bardzo kompetentna, cierpliwa i posiadająca ogromną wiedzę medyczną. Polecam

Dziękując Pani Doktor jestem zdrowa. Pięknie wyleczyla mnie z przewleklego zapalenia zatok. 2 lata temu, Pani Doktor wyleczyla moja córkę z zapalenia ucha, inni lekarze nie dawali szans na to, ze będzie słyszeć. Dzisiaj śpiewa w chórze! Dziękuje Pani Doktor.