lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowiczlekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

specjalista psychiatra osób dorosłych, posiada wieloletnią praktykę w diagnozie psychiatrycznej i leczeniu osób potrzebujących pomocy. Posiada uprawnienia do wystawienia zwolnień lekarskich, recept. W swojej pracy skupia się na zrozumieniu pacjenta i połączeniu farmakoterapii z psychoterapią. Od 1974 pracuje jako lekarz - praktyk.

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.

Lekarz doświadczony i uprzejmy. Ogromne doświadczenie i wewnętrzny spokój. Moje leczenie przebiega skutecznie, nie myślę o zmianie terapeuty.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Czołowa 40 S