lekarz Anna Uthke-Kluzek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem i zrozumieniem zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Więcej takich lekarzy a służba zdrowia byłaby niezawodna w naszym kraju.

Fantastyczny lekarz rodzinny a przede wszystkim pediatra. Dba o dobro małego pacjenta. Korzystamy z usług Pani dr od narodzin mojego pierwszego dziecka i jestem bardzo zadowolona. Moje dzieci bardzo lubią Panią Kluzek.

Pani Doktor patrzy przede wszystkim na dobro pacjenta. To jest dla niej najważniejsze, niekiedy nawet narażając się swoim przełożonym. Wspaniały człowiek, lekarz godny polecenia!

Pani doktor była pierwszym pediatrą z którym zetknęliśmy się w przychodni do dnia dzisiejszego jest lekarzem całej naszej rodziny. O Pani Kluzek można pisać tylko w samych superlatywach, gdyby nie ona nie bylibyśmy pacjentami tej przychodni. Jedyny minus że czasem zamówienie wizyty graniczy z cudem ale to świadczy tylko o tym ilu pacjentów chce być leczonych przez Panią doktor.

Prawdziwie rodzinna lekarz. Podchodzi indywidualnie do każdego, skupia się na każdej wizycie. Istotne jest to że pamięta wszystkich pacjentów z imienia i zawsze słucha co się do niej mówi i szczegółowo tłumaczy chorobę i metody leczenia. Polecam!

Pani doktor leczy naszą całą rodzinę. Jest osobą bardzo ciepłą i dbającą o swoich pacjentów. Dla mnie ważne jest to, że nie jestem kolejnym anonimowym człowiekiem. Pamięta nasze imiona oraz przebieg naszego leczenia. Co do samej przychodni faktycznie można mieć pewne zastrzeżenia, ale Pani doktor jest super. Co dla mnie również istotne dziecku daje antybiotyk dopiero, kiedy nie widzi innego wyjścia. Z czystym sumieniem polecam

Polecam Panią dr. Wśród wielu lekarzy pierwszego kontaktu wyróżnia się tym, że ma odpowiednie podejście do pacjenta, przejmuje się jego zdrowiem, a nie tylko odbębnia wizytę aby szybciej. Do samej przychodni, w której pracuje Pani dr mam więcej zastrzeżeń, ale ona sama jest tam prawdziwym promyczkiem:)