Anna Warmińska

3,2
3,6
3,2
2,8

Pani Doktor założyła plombę na zęba nadającego sie do leczenia kanałowego ani słowa o leczeniu kanałowym nie wspominając. Kilka miesięcy później ząb zaczął bardzo boleć. Główny problem polegał na tym, że stało to się w trakcie dłuższego pobytu za granicą (kraj trzeciego świata), więc zostałem bez pomocy.

Miła, ale chaotyczna stomatolog, wydaje się być w ciągłym biegu, nie ma nic do zaoferowania pacjentowi poza tym co jest niezbędne do wykonania (w biegu).

Bardzo przyjemna pani stomatolog,chodzię do niej dość często zawsze mi pomoże gdy mam problem z zębami.Ogółem najlepsza do tej pory dentystka jaką spotkałam:) Polecam .

Zdecydowanie nie polecam tej Stomatolog , wizyta mojego dziecka trwała 5 minut po tym czasie wyrzucono nas z gabinetu,Pani Stomatolog jest nieuprzejma i arogancka.

Absolutnie fantastyczna Pani doktor. Jestem jej pacjentką już kilka lat i mogę powiedzieć, że odnalazłam idealną Panią stomatolog. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sulejówek"?

lek. dent.
Artur Glausiuss

Chirurg stomatolog
Przychodnia Miejska nr 1
Idzikowskiego 7b
Sulejówek
Lecznica Stomatologiczna "MIŁY UŚMIECH"
aleja Jana Pawła II 65
Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PsychePlus