lekarz Anna Wątor

Onkolog

Świetny lekarz. Kilka lat temu chorowałam na ziarnicę złośliwą. Do niej zapisałam się na kontrolne wizyty. Obecnie chodzę już tylko do niej. Poświęca mi dużo czasu. Przy każdej wizycie wypisuje mi skierowania na krew, na usg piersi, na tomografię komputerową i inne tego typu. Daje dużo rad odnośnie zdrowia, żywienie itd.

Dobry lekarz, a przede wszystkim człowiek. Nie robi łaski ze skierowaniami na badania, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

nie gdy w życiu nie poleciłabym leczyć się u tego lekarza nie ma czasu dla pacjenta , jej kompetencje równają się zeru , lekceważy zgłaszane przez pacjenta kolejne objawy choroby , nie kieruje na dodatkowe badania co jest wielką i nieodwracalną szkodą w skutkach dla pacjenta !!!

dla pani doktor liczy sie tylko pacjent jest bardzo dokladna duzo czasu poswieca pacjentowi czasami nie ma czasu zjesc sniadania bo wazniejszy dla niej jest pacjent jestem jej pacjentka od niedawna i jest to najlepsza lekarka bardzo serdecznie polecam oddana pacjentka anna

Zupełnie nie zgadzam się z opinią "anonima" z 16.11.2012, który zapewne nigdy nie był pacjentem P.Dr Anny Wątor. Leczę się u Pani Dr Anny Wątor już kilka lat i ZAWSZE jest MIŁA, konkretna i posiada dużą wiedzę medyczną. To właśnie dzięki JEJ FACHOWEJ, PROFESJONALNEJ I TRAFNEJ DIAGNOZIE mogę w chwili obecnej wyrazić swoją opinię. Wdzięczna pacjentka.

Zupełnie nie zgadzam się z opinią "anonima" z 16.11.2012,
który zapewne nigdy nie był pacjentem P.Dr Anny Wątor.

super lekarz zasluguje na medal szczesliwy

super lekarz zasluguje na medal szczesliwy

Stanowczo odradzam leczenie u Pani doktor - nie stara się pomóc pacjentowi - pacjentów traktuje obcesowo , na każdej wizycie mówi coś innego.

Stanowczo odradzam leczenie u Pani doktor - nie stara się