lekarz Anna Wibrowska

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Lekarka bardzo niekompetentna, chamowata w stosunku do pacjenta. Po otrzymaniu skierowania do okulisty, lekarz specjalista poprosił o poprawienie skierowania, więc udałem się ponownie, po czym lekarka nie wysłuchała o co mi chodzi, tylko wzięła do ręki skierowanie i powiedziała, że nic nie będzie poprawiać i potargała go na moich oczach oraz pacjentów w korytarzu. Musiałem udać się do innego lekarza po skierowanie.

Bardzo życzliwa i miła Pani doktor. Jestem pacjentką od wielu lat i nie zamierzam zmieniać lekarza.Uważam,że jest osobą kompetentną i godną polecenia.

Pani Doktor jest kompetentna i życzliwa, cała nasza rodzina od wielu lat u niej się leczy. Czasami jest przepracowana i to widać, również trudno się do niej dostać, ale to już nie jej wina.

Pani doktor została wezwana na wizytę domową do strasznego człowieka ( mojego ojca) mocno osłabionego prawdopodobnie grypą. Przyjechała spóźniona dwie godziny. Kompletny brak empatii, niedbałe zbadanie pacjenta, pośpiech, brak wytłumaczenia czegokolwiek, całkowite zbagatelizowanie i zła ocena sytuacji. Szczerze - długo rozważałam zgłoszenie sprawy do izb lekarskich i sądu. Bezmyślnie wypisała antybiotyk (!!!) zamiast skierować od razu do szpitala. Tego samego dnia pacjent zmarł, po interwencji pogotowia.

Bardzo nieprzyjemna, miałam wrażenie, że robi mi łaskę przyjmując. Niezainteresowana pacjentem ani jego chorobą. Stanowczo nie polecam

Pani doktor jest mało zdecydowana, czasem mam wrażenie, że robi łaskę, że przyjmie pacjenta. Mało życzliwie reaguje na zgłaszane problemy zdrowotne. Niby je rozwiązuje, ale nie interesuje się niczym więcej. Nawet gdy widzi problem, to mam wrażenie, że udaje, że go nie widzi. Zmieniam lekarza.

Godna polecenia,bo kompetentna i uprzejma, pierwszą opinię uważam za nieprawdziwą.Polecam każdemu. ponieważ spełnia kryterium ankiety

Pani doktor często się myli, nie jest dokładna. Nie sprawdza dawkowania lekarstw, na receptach wpisuje inne niż zalecone np. w szpitalu. Na pytanie dlaczego Pani zmieniła, mówi aby zażywać tak jak poprzednio, ale nadal nie zainteresuje się jak. Kolejek do jej gabinetu nie ma co również o czymś świadczy.

Bardzo dobry lekarz, chodzę do Pani doktor już kilka lat i nie zmienię na innego.

Spełnia wszystkie kryteria z p.5-tego(ankiety - dodaj opinię). Polecam każdemu.

Spełnia wszystkie kryteria z p.5-tego(ankiety - dodaj opinię).
Polecam każdemu.