Ja nosiłam aparat 5 lat, po 6 latach od zdjęcia, wszystko mi się rozjeżdża, zęby dolne walą w podniebienie (przodozgryz), górne miały być ściśnięte i się porozjeżdżały, a raczej poobracały. Dodam, że cały czas zakładam 2 razy w tyg. wkładkę na noc. Jak się jej zwraca uwagę, że coś nie tak, robi się bardzo niesympatyczna. Obwieszona złotem, ale mało jej zależy, żeby wyleczyć wadę, poza tym mnie się wydaje, że źle mnie leczyła. Słyszałam o bardziej skomplikowanych wadach i leczenie zakończone sukcesem, a u mnie niestety nie, a kosztowało! Gdybym ...

Gdybym mogła cofnąć czas, w życiu bym do niej nie poszła!

Zdecydowanie polecam tego lekarza, gdyż przez 2,5 roku noszenia aparatu stałego mam bardzo dobrze skorygowaną wadę zgryzu. Efekt jest całkowicie zadowalający więc lekarz spełnił moje oczekiwania. Doskonały specjalista.

doktor jako jedna z niwielu ortodontow nie dopuszcza do pacjenta nawet do zdjecia ligatur!!! asystentek, pomagaja jej w pracy lekarki ktore rowniez zajmuja sie ortodoncja i pod jej kierunkiem zyskuja doswiadczenie wiem bo pracuje własnie w ten sposob moja kolezanka, byłam na konsultacji i jestem zadowolona mysle ze w przyszłym miesiacu rozpoczne leczenie

Skoro płacę za 15 min wizyty 200 zl to oczekiwalbym, zeby to Pani dr Wierusz mnie obsługiwała, a nie jej pomoce. Poza tym milo, jakby Pani Doktor była czasem milsza i mniej opryskliwa. Dla mnie ta kobieta jest nastawiona wyłącznie na zysk i mało ją obchodzą "klienci" (celowo nie napisalem pacjenci). Naprawde odradzam. Na rynku medycznym mozna znalezc wielu innych fachowych ortodontow.

Osobiście chodze do tej Pani na leczenie od 11 lat. Dzięki niej nie miała operacji szczęki, która groziła mi po 18 roku życia. Osobiście jestem zadowolona, z przyjemnościa do niej jeżdże. To że czasami jest nie miła to jest poprostu człowiek może mieć różne humory.

Trochę drogo, ale wszystko w porządku.

Trochę drogo, ale wszystko w porządku.

Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą. Naprawde polecam :)

Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą. Naprawde polecam :)

Pani doktor odsyła pacjentów z publicznej placówki do swojego prywantego gabinetu. W czasie wizyty bardzo mało czasu poświęca swoim pacjentom. Praktycznie cała pracę wykonują asystentki. Pani doktór udziela jedynie wskazówek. Pani Wierusz jest miła na samym początku potem staje się wręcz nieuprzejma i opryskliwa w zależności od swojego nastroju. Generalnie Pani dokór jest wysokiej klasy specjalistą, niestety słono się płaci za ta wiedzę. Generalnie nie polecam tego specjalisty.

Doktor o szerokiej wiedzy i wieloletnim doswiadczeniu, stosuje nowe techniki ortodontyczne, polecam, wspolpracuje rowniez w swoich gabinetach z bardzo dobrymi lekarzami po specjalizacji ortodontycznej.