dr n. med. Anna Wikariak

Lekarz, który nie patrzy na zegarek, ale na pacjenta. Pani doktor jest lekarzem, który nie tylko kompleksowo podchodzi do leczenia, ale w sposób uprzejmy i cierpliwy prowadzi pacjenta. Najbardziej imponuje mi szacunek i otwartość, z jakim jest się traktowanym w gabinecie

Doskonała specjalistka. Rzeczowa i profesjonalna, dokładnie tłumaczy wszelkie "zawiłości" leczenia, bez problemu odpowiada na każde pytanie. Widać, że zależy P.doktor na pacjencie. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie, że wizyty przebiegają zawsze we wspaniałej atmosferze.

Bardzo miła i kompetentna lekarka, leczymy się cała rodziną u niej od lat. Polecam gorąco :-)

Świetny fachowiec, kompetentna, uprzejma.

Świetny fachowiec, kompetentna, uprzejma.

Godna polecenia lekarka, wzbudzająca zaufanie, kompetentna, wykazująca troskę o pacjenta i do tego bardzo miła!

Jest niesamowitą lekarką. Pamięta swoich pacjentów i jest pełna zaangażowania w swoją pracę. Wyjaśnia przystępnie i zrozumiale wszystkie wątpliwości pacjenta. Bardzo życzliwy Człowiek.