Anna Winkowska

Polecam gabinet pani Anny Winkowskiej. Jestem stałą pacjentką - jest zawsze dostępna, wyrozumiała. Wyjaśnia process leczenia, szuka najlepszych rozwiązań. Jest życzliwa dla pacjenta, wycenia usługi rzetelnie. Widać, że pani doctor lubi swoja pracę i ludzi.

Polecam gabinet pani Anny Winkowskiej.

Leczymy się (ja, moja rodzinka i paru znajomych z pracy)u pani dr już parę ładnych lat i nie zawiodła nas nigdy.Jak jest potrzeba to zawsze przyjmie,ostatnio nawet późnym wieczorem,bezboleśnie znieczula(bez tego nie otwieram paszczy;)), wszystko dokładnie wytłumaczy i starannie wyleczy.Jesteśmy zadowoleni i polecamy dalej z czystym sumieniem :)

Bardzo polecam. Profesjonalnie, z bardzo życzliwym podejściem. Jeśli ktoś ma dentofobię, to tutaj można się z niej wyleczyć.

Jednym słowem nie polecam,powiem tak jeśli macie do leczenia małe dziurki to jest ok a jeśli dzieje się coś poważniejszego to już zdecydowanie nie polecam!!

Bardzo dobry stomatolog. Świetne podejście do dzieci!

Bardzo dobry stomatolog. Świetne podejście do dzieci!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6