lekarz Anna Witucka-Tuzimek

3,6
3,4

Mariusz

06.01.2017

Byłem u pani doktor z synem kiedy dostał ataki padaczkowe tikow powiedziała że syna nie przyjmie bo w sierpniu skończył 16 lat staliśmy pod gabinetem. Dla mnie to żenada a nie lekarz.

Anonim

16.04.2014

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

wiola

16.12.2013

Moja opinia,sami ją wystawcie!!! Pani doktór w gabinecie zdiagnozowała padaczkę,wypuściła mnie z recepta na kepre skierowaniem na tk i informacja że jak będzie dużo napadów mam podać wlewkę!!! Czy dobrze zrobiła??? Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie ...

Moja opinia,sami ją wystawcie!!!
Czy dobrze zrobiła???
Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie u prof.Sidor w Warszawie dostaliśmy na CITO przyjęte do Kliniki Neurologii dzieci i Młodzieży w Instytucie.Od razu dostała leki dożylne a także p-obrzękowe na mózg,gdyż jak zobaczyli jak to wygląda złapali się za głowę!!!!!A dzień wcześniej dr.Tuzimek nas wypuściła!!!!!!Poza tym tam dowiedziałam się że nigdy W ŻYCIU NIE WPROWADZA SIĘ PIERWSZYCH LEKÓW W DOMU BEZ NADZORU LEKARSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!111
A tak chciała z nami p.dr.zrobić nie zaprosiła nas na oddział!!!!!!!1111
Sami oceńcie!!!!!!!!!!!11

anna

12.11.2013

Pani doktor , przepisywała mojemu dziecku ( kilkanaście lat temu , jeszcze kiedy pracowała w szpitalu ) , lek Dipromal ( Depakine Chromo ) . Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście ...

Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście na wizycie państwowej (NFZ ) .
Nie było internetu , ufaliśmy lekarzowi , iż ten dobrał lek odpowiedni dla dziecka , w odpowiedniej dawce .
Tymczasem moje dziecko , tyło , choć było pod obserwacją Pani Wituckiej-Tuzimek , która narzekała tylko na nadwagę i kazała iść na basen, zamiast zaprzestać przepisywania lekarstwa, które jak się okazało później, po 10 latach jego brania , nie było do niczego potrzebne .
Moje dziecko miało tak zwaną padaczkę gorączkową - nie była to typowa padaczka, na którą przepisywany był ten lek .
Dipromal wywarł bardzo wiele skutków ubocznych . Poza otyłością ( 130 kg ) , zaburzeniami psychicznymi , które wychodzą dopiero teraz , oraz zaburzeniami trzustki . To wszystko jest opisane w ulotkach, skutkach ubocznych, ale dopiero teraz ! Dlaczego , pani doktor nie zapisała mojemu dziecku leku o nazwie np. Neurotop Retard, który ma takie samo działanie , a nie powoduje tycia, mało tego ! - jest tabletką o powolnym uwalnianiu .

Teraz moje dziecko jest już parę lat dorosłe , ma zaburzenia odżywiania , z uwagi na kompleksy , których doznało po zażywaniu tego leku , strach przed przytyciem , anoreksję ( w chwili obecnej waży 60 kg po diecie i braniu leków amfitaminopodobnych ) .
Dodam również, że pani doktor , jest bardzo miłą osobą , zupełnie inną , posiadającą drugą twarz , na wizytach prywatnych .
Jest wtedy bardzo profesjonalna, i robi z siebie " równą babkę " , w przeciwieństwie do leczenia na NFZ , gdzie stroi fochy o wszystko i robi z siebie wielkie bóstwo .

Nie polecam tej lekarki , szczerze , pomimo tego , że kiedyś miałam o niej zupełnie odmienne zdanie .

Anonim

04.04.2013

Jest miła, uprzejma lubi dzieci ja mam ich 5 i wszystkie są leczone u dr. Mój syn który jest leczony od urodzenia i bardzo ją lubi . E.Dopierała

E.Dopierała

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Radom"?

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20

Bożena Batory

None
Staszica 6/8

Fałata 3
Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
Radom
NZOZ Przychodnia Specjalistyczna"Danuta Macierzyńska i Partnerzy -Lekarze"
OLSZTYŃSKA 33A

Halina Miros