lekarz Anna Włodarska

Stomatolog, Ortodonta

Pani Ania to najlepszy ortodonta z jakim się spotkałam. Zanim trafiłam do niej odwiedziłam kilka placówek z zamiarem założenia aparatu ortodontycznego. Wcześniej nie tłumaczono mi na czym polega moja wada i dlaczego wykonywane są konkretne badania. Pani Ania jako pierwsza dokładnie wszystko mi wyjaśniła i na każdej wizycie cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam!

Polecam, nie znam lepszego ortodonty w kwestii aparatow

Polecam, nie znam lepszego ortodonty w kwestii aparatow

Polecam tę panią doktor. Znam ją już od kilku lat. Ja i mój mąż zakładaliśmy u niej aparaty. Zakończyliśmy już leczenie i teraz bywamy tylko raz na pół roku na wizytach kontrolnych. Przestaje pracować na Braci Wagów, więc weszłam tu, żeby sprawdzić, gdzie jeszcze przyjmuje, bo chcę, żeby to ona zajęła się teraz ząbkami mojego syna. Szczerze polecam!

Wszystkim zainteresowanym ODRADZAM leczenia u tej pani. Lepiej poświęćcie trochę czasu na znalezienie kompetennego lekarza.