dr n. med. Anna Wójcicka

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz. Naprawdę i wysłucha i pomoże a przede wszystkim nie ocenia. Super gorrrąco polecam!

Z całego serca polecam panią doktor, jest bardzo życzliwa i wyrozumiała, przeprowadza szczegółowy wywiad i daje tyle czasu na odpowiedź ile pacjent potrzebuje. Jako mało rozmowna, młoda osoba bardzo obawiałam się wizyty ale po kilkunastu minutach przekonałam się do pani doktor, nie mogłam lepiej trafić! Pani ma naprawdę szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, trafnie diagnozuje pacjenta i ma wspaniałe podejście. Bardzo się cieszę że nie zrezygnowałam z wizyty gdy szłam tam pierwszy raz :) Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem a także zrozumienie. Odpowiednio dobiera leki. Do niczego nie zmusza, jedynie zachęca. Przed leczeniem byłam mało pewna siebie, a teraz naprawdę jestem taką osobą jaką zawsze chciałam być i o wiele mniej się wstydzę, również w rozmowie z dorosłymi i obcymi co zawsze bylo moją słabszą stroną. Nie wiem co mogę jeszcze napisać ale naprawde nie mam się do czego przyczepić.

Pani doktor jest bardzo ekscentryczna. Postępuje nieprzewidywalnie. Można przeżyć z nią psychologiczną przygodę, co w dużej mierze pomaga w powrocie do zdrowia. Jest osobą o bogatym wnętrzu, co znakomicie wpływa na przebieg leczenia pacjenta. Ma zmienne nastroje ale jest sympatyczna, błyskotliwa i dowcipna. Dzięki niej wróciła mi radość życia i chęć poznania czegoś nowego.

JEST TO BARDZO CIEPŁA I MIŁA OSOBA, KTÓRA BARDZO MI POMOGŁA I NADAL POMAGA. TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR OD INNEGO PSYCHIATRY, KTÓRY PRZEPISYWAŁ MI ZŁE DAWKI LEKÓW, LEKÓW PRZESTARZAŁYCH. DOPIERO PO WIZYCIE U DOKTOR ZACZĘŁAM SIĘ DOBRZE CZUĆ. POŚWIĘCA MI ZAWSZE BARDZO DUŻO CZASU, ROZMAWIA JAK PSYCHOLOG.

Niestety podejście Pani doktor do mojej osoby pozostawiało wiele do życzenia.Świadomie udzielała mi błędnych informacji, tracąc przez to moje zaufanie.

Dr Anna Wójcicka jest profesjonlnym lekarzem, posiadajacym szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Sposób podejscia do pacjenta, jak rownież umiejętnosci sprawiają że polecam Panią Doktor jako bardzo dobrego lekarza. Lekarz psychiatra ma niejednokrotnie trudne zadanie lecząc swoich pacjentów, o czym należy pamiętać. Byłem pacjentem Doktor Wójcickiej i bardzo cenię sobie lekarzy takich jak Pani Doktor, niestety jest ich zbyt mało.

dr Wójcicka jest nie tylko wyjątkowo kompetentnym lekarzem ale także niezwykłym człowiekiem. Bardzo miła w kontaktach, konkretna, z dużym szacunkiem i troską do każdego pacjenta niezależnie od jego stanu. Polecam serdecznie

Niedawno mialam sposobnosc poznac pania dr i nie moge jej polecic,dyz j.osoba zadufana w sobie,i z kompleksami,bardziej zainteresowana swoim wygladem niz pacjentem,mało empatyczna,nie lubiaca ludzi. niew iem,na ile j.kompetentna,czy jej zainteresowania sa jednostronne,niz zyciowa pomoc ludziom załamanym.