lek. dent. Anna Wojtas

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!

Panią stomatolog Annę Wojtas naprawdę z całego serca polecam każdemu, jak to się mówi jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, naprawdę z powołania. Trzeba tu powiedzieć że nie tylko ma fach w ręku, ale także i podejście do pacjenta, wykonuje swoją pracę starannie i bezboleśnie! Jest sympatyczną i uśmiechniętą osobą, nie tylko polecam dorosłym, ale i także najmłodszym, ponieważ ma niesamowite podejście do dzieci.

Byłem u co najmniej 7 różnych stomatologów w życiu. Ta Pani jest najlepsza. Jest bardzo uprzejma. Stara się. Radzi. A zęby po czyszczeniu nie mają nawet śladu płytki nazębnej. Czyszczenie rzeczywiście jest staranne i chwile trwa. POLECAM!

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Z całego serca polecam, super podejście do dzieciaków.