dr n. med. Anna Wojtaszek-Słomińska

1,1
1,3
2,1
1,1

Ja niestety też nie jestem zadowolony. Oczekuję kwoty 50 tyś. odszkodowania za leczenie które trwało 10 lat.

Nie polecam tej ortodontki, nic nie mowi na temat leczenia, jak sie o cos chce zapytac to od razu sie obrusza jak to mozna sie zapytac o jakies informacje na temat leczenia. W gabinecie bardzo nie przyjemna atmosfera, okropne uwagi ze strony higienistki. Zero profesjonalizmu, ciagle czuje sie jakby pacjent byl tam zbednym smieciem, nic nie znaczacym. Dlugo sie czeka, moj rekord czekania w „poslizgu” to prawie 2,5h, ortodontka przyjmuje tylko w srody, co za tym idzie - kiedy cos sie zepsulo i trzeba bylo naprawic wiele razy musialam jezdzic na gumed i czasem tam placic dodatkowo za uslugi. Najgorsza sytuacja miala miejsce w zimie 2016/2017 roku kiedy musialam przez 2 miesiace jezdzic tam co tydzien bo cos ciagle sie psulo. Ponadto na uwage ze cos kluje w jamie ustnej ortodontka stwierdzila ze tak ma byc i dziaslo sie przyzwyczai, gdzie po drugiej stronie nic nie bolalo. Skonczylo sie na ranie ropnej i wielkim zdziwieniu lekarki. Ogolnie katastrofa, pani docent w podeszlym wieku i chyba powinna przejsc na emeryture, poniewaz jej praca jest przeogromnie nie dokladna i „na odwal”. Byleby cos zrobic skasowac 150zl i przyjsc za 4-6tyg. Uzyskalam jedynie ponad 2 lata stracone i ponad 10tys zlotych, ktorych nic mi nie zwroci. Rok czasu zajelo mi to, zeby zmienic ortodonte, bo nikt nie chce sie podejmowac po kims innym pracy.

niestety bardzo słabo... krótko i na temat, nie polecam!!! szkoda czasu, kasy i nerwów.... mam wrażenie, że P. doktor winna udać się na emeryturę gdyż jakość oferowanych przez nią usług jest zdecydowanie poniżej oczekiwań

Jakość wykonywanych usług oceniam na bardzo słabą. Zęby po kilku latach leczenia aparatem nie do końca wyglądają tak jak by się chciało. Leczenie trwało jakieś dwa razy dłużej niż zakładano. Na każdej wizycie lekarz na chybił trafił - czasem Pani Doktor, czasem jej córka lub zięć, a zdarzało się, że i asystentka wykonywała zabiegi! Ogólnie bardzo niedelikatnie. W gabinecie są trzy fotele niczym od siebie nie oddzielone i personel podczas wizyt prowadzi zawsze rozmaite konwersacje - o rodzinie, o pogodzie, o tym co dzisiaj na obiad albo jaka jestem zmęczona. Pacjent czuje jakby był tam tak przy okazji, a w jego ustach wykonywane są zabiegi w przelocie.
Czas oczekiwania na wizytę to około 2 miesiące, jeśli coś pacjentowi wypadnie wizyta przekładana jest o następne dwa miesiące!!!
W poczekalni, gdzie panuje zaduch, mimo że wizyta ustalona jest na konkretną godzinę czeka się ZAWSZE około 1,5 godziny, bywa że nawet dłużej. Do tego ceny niezbyt niskie, gabinet jak na dzisiejsze czasy średnio nowoczesny i atmosfera jak na dworcu PKP.
Szczerze odradzam

Na pierwszej wizycie p. doktor powiedziała, że wyprostuje moje zęby. Aparat noszę już 4,5 roku i jak się okazało zębów nie da się wyprostować. Wniosek tutaj nasuwa się sam. Ponadto, nie pamietam wizyty, na którą weszłam o umówionej wcześniej godzinie.Zawsze tzw.obsuwa. I te ceny!!!! Zdecydowanie nie polecam!!!!

Moje lecznenie ma sie ku koncowi ale zaluje za kadym razem ze wczesniej z Pani doktor nie zrezygnowalam. Zdezydowanie brakuje gabinetowi podejscia do klienta, za kazdym razem mysle ze jestem w casach komuny. Pani dokor nieprzystepna, nie odpisuje na emaile, nie szanuje czasu pacjenta.

Drodzy użytkownicy, niestety po kolejnej wizycie zostałem zmuszony dodać tą niepochlebną opinię. Niestety w prywatnym gabinecie przy ul. Grunwaldzkiej gdzie pracuje P. doktor tylko ceny są na europejskim poziomie... a już sytuacja w której w czasie badania pacjenta lekarz odbiera telefon i sobie urządza pogaduchy ta jakaś kpina... nie szanuje się ani pacjenta ani jego czasu... brak słów. Omijajcie ten gabinet i P. doktor szerokim łukiem. Pozdrawiam