mgr Anna Wybrańska

Psycholog

Jestem już po sześciu sesjach z panią Aną. Bardzo pomogła mi w moich problemach psychicznych. Miałem do czynienia wcześniej z innymi Psychoterapeutami ale nie przynosiło to niestety zamierzonych rezultatów, tu jednak od razu pani Ana wzięła się do pracy i już na pierwszej sesji miałem wrażenia że wie o co chodzi i skutecznie chce mi pomóc. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczony przebiegiem kolejnych wizyt. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i wielka pasja. Dziękuję…

Pani Ania jest doskonałą psycholożką. Cierpiałem na depresję z powodu gwiaździaka rozlanego mózgu. Dodała mi otuchy i sprawiła, że podjąłem walkę o zdrowie, nie zamykając się w sobie. Godna polecenia!

Pani mgr. Anna jako terapeuta bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, ciepła osoba, kompetentna. Bardzo mi pomogła, będę jej wdzięczny do końca życia. Jest osobą która wykonuje swoją pracę z pasją, wielkim zaangażowaniem. Jeżeli macie problem i chcecie sobie pomóc to Pani Ania naprowadzi Was na dobrą drogę, wskaże kierunek z którym będziecie iść.

Pani Ania zmieniła moje życie , jest to psycholog z powołania, rzeczywiscie pomaga, nie ocenia i wskazuje problem , praca nad emocjami jest znacznie łatwiejsza z tak pozytywną , zaangażowaną i kompetentną osobą.

Brakuje nam słów żeby opisać jak wspaniałym i wyjątkowym lekarzem jest pani Ana . Polecam każdemu.

Polecam każdemu.

Pani Ana najlepsza, najbardziej wyrozumiała. Podejście do pacjenta zaangażowanie i profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

Lekarz godny polecenia. Pani mgr Ana Wybrańska jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i odpowiednie podejście do drugiego człowieka to jej największe atuty. Zawsze poświęca tyle czasu, aby pacjent czuł się komfortowo.

Kompetentna, wspierająca, skupiona na kliencie i bardzo empatyczna- chodzę do Pani Ani od półtora miesiąca i widzę efekty tej pracy. Jest dynamicznie i bezpiecznie a tego właśnie mi potrzeba. Właściwy człowiek na właściwym miejscu . Z serca polecam.