lekarz Anna Zacher-Gwiazda

2,6
2,6
2,4

Moja mama regularnie się bada, chodziła do tej pani od lat. Miała krwotoki, spadek hemoglobiny, bardzo źle się czuła, a pani "doktor", która nawet nie zrobiła jej NIGDY USG (bo chyba nie potrafi) i po zasugerowaniu mojej mamy, że może to mięśniaki, powiedziała że "to nie są mięśniaki bo panią przy dotykaniu nie boli brzuch". Porażka. Totalna..

Porażka. Totalna..

Brak podstawowych badań na które później jest za późno Gwiazda wyciągnęła tylko kase za prywatne wizyty a jak już było za późno umyła ręce. Nie polecam Kobitki omijajcie ta pseudo Panią Doktor

Pani doktor jak najbardziej godną polecenia. Badania wykonuje delikatnie. Wyciągnęła mnie z nawracających infekcji, które były bardzo problematyczne

Dziecko zmarło , w czwartek usg, pani lekarka skierowanie do szpital, tylko tyle, porod byl terminowy w 9 miesiącu o czasie, lekarz w szpitalu klnąl na pania doktorGwiazde, co Ona Ci dziewczyno zrobila ta twoja lekarka ślepa byla, - slowa dr M. dziecko zmarlo w tym samym dniu gdy bylo wykonywane usg, jak mozna bylo cokolwiek przeoczyc!!!! Oliwia zdrowa bez wad genetycznych nieuwaga pani lekarki, nie zrobienie badan o ktore prosilam wczesniej , w koncu nie trzeba bylo tak pani twierdzila, ponoc do samego konca bylo w porzadku, Dlaczego lekcewazyla Pani moje objawy, moje wczese skurcze, wszystko to co mówilam,

Bardzo uprzejma, robi wszystkie badania, dopytuje, tłumaczy, prowadziła moją ciążę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Jakieś dwa lata temu, gdy przyszlismy do pani doktor z wynikami swoimi by mieć dziecko pani doktor powiedziała jest wszystko w porządku proszę się nie niepokoić, gdyby nie nasza dociekliwość i konsultacja z lekarzem kliniki w bytomiu do dzisiaj czekalibyśmy na owy cud. Nic nie zostało wytłumaczone a na prośbę o inne badania odpowiedź nie ma takiej potrzeby.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz.Robi wszystkie potrzebne badania tym usg piersi,wszystko dokladnie tłumaczy .Polecam

Byłam u Pani "doktor" na wizycie w Katowicach, ponieważ moja lekarka miała odległe terminy a ja potrzebowałam jak najszybciej lek na zbicie hormonu. Bez problemu mi przepisała, bez badania ponieważ miałam miesiączkę. Na kolejną wizytę pojechałam przygotowana, oczekiwałam, że zostanę zbadana. ALE NIE! Zapytała czy cytologię miałam robioną, wg komputera miałam rok temu, ale wyników nie było wiec nie wiadomo, czy wszystko było ok. Pani doktor dopisała kolejne opakowania leku i nie badając odesłała. MASAKRA!! Poprosiłam o skierowanie na badanie hormonu, który własnie leczyła, to powiedziała ze mam sobie zrobić we własnym zakresie i przyjść z wynikami na kolejną wizyte, mimo, że mają podpisaną umowę z laboratorium.
Nikomu nie polecam tej Pani. Może i wydawała się poniekąd sympatyczna lecz jako lekarz radziłabym omijać szerokim łukiem.

"Leczyłam"się u p.dr Gwiazy 4 lata(prywatnie jak i w ramach NFZ).W tym czasie nie zrobiła mi ani jednego badania usg mimo sygnalizowanych bóli w dole brzucha,ani żadnego innego mimo wciąż nawracających infekcji.Na bardzo nieregularne i długie cykle miesiączkowe przepisywała wciąż tab.antykoncepcyjne.Kiedy zaniepokojona pytałam o przyczynę dolegliwości, w odpowiedzi słyszałam "widocznie taka pani uroda".Kilka dni temu zrezygnowana umówiłam się do innej p.doktor, która na wstępie zapytała o bad.cytologiczne, piersi i zrobiła mi usg, po którym okazało się,że na moich jajnikach są liczne torbiele,moje cykle najprawdopodobniej bezowulacyjne(co tłumaczy fakt,iż mimo starań od 6mies.nie mogę zajść w ciążę).Po zleceniu dodatkowych badań hormonalnych,okazało się, że choruję na zes.policystycznych jajników.Aby mieć szansę na ciążę,czeka mnie długie leczenie hormonalne a jeśli nie zadziała to zabieg operacyjny.Jednak żadna z tych metod nie gwarantuje iż uda mi się zajść w ciążę a następnie ją donosić.Gdyby p.dr Zacher-Gwiazda miała ochotę przeanalizować zgłaszane objawy i zlecić potrzebne badania byłabym od co najmniej 2 lat w trakcie leczenia, choroba nie byłaby tak mocno zaawansowana a moje szanse na ciążę znacznie większe(opinia lekarza).Ostrzegam i odradzam !!!

Beznadzieja, brak kompetencji, nie nadaje się nawet na weterynarza. Nie będę opisywała mojej choroby, w każdym razie na każdej wizycie (zaznaczam prywatnej), która trwała nie dłużej jak 2 minuty, mówiła wszystko ok, do następnego razu (ten scenariusz się powtarza niestety w innych opiniach). Teraz przede mną operacja inny specjalista potwierdził, że spokojnie można było tego uniknąć. Odradzam Wam kontaktu z tym lekarzem jeśli zależy Wam na kompetentnej poradzie omijajcie jej gabinet z daleka.