Anna Zarańska

Logopeda

Niesamowite zaufanie ta Pani we mnie wzbudziła. Ale ogólnie nie polecam. Zero konkretów i efektów. O wiele lepiej było w poradni na NFZ.

Nie mogliśmy lepiej trafic. Nareszcie ktoś kompetentnie zajął się moim dzieckiem. I nareszcie widzę tak bardzo wyczekiwane efekty.

Opinię o Pani Ani usłyszałam od koleżanki, która jest bardzo zadowolona z postępów jej dziecka po terapii. Zdecydowałam nie czekać na wizytę u logopedy na NFZ i umówiłam się z Panią Anią. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich dziećmi zajął się kompetentny i dobry terapeuta! I niepotrzebnie bałam się kosztów bo są konkurencyjne. Dziękuję Pani Aniu!

Atmosfera podczas terapii jest bardzo fajna, jest swobodnie i przyjaźnie. Dobrze się tam czujemy. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty jako rodzic. Moje dziecko (na codzień uparciuszek) o dziwo wykonywało wszystkie ćwiczenia i dobrze się przy tym bawiło. Rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Zielona Góra"?

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
65-048 Zielona Góra

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5
65-001 Zielona Góra