Anna Zarańska

Logopeda

Sympatyczna osoba, jednak nie wzbudziła mojego zaufania co do prowadzenia terapii,chyba potrzeba tej pani więcej doświadczenia. ? Zasugerowałam się opiniami na tej stronie i chodziliśmy,ale po 3 spotkaniach to nie było to.Moja córka nie zaprzyjaźniła się z panią logopedą,im więcej wizyt- zniechęcenie dziecka i żadne czary mary nie pomogły,zmieniliśmy na ośrodek w którym nie musimy płacić i jest super!!!

Niesamowite zaufanie ta Pani we mnie wzbudziła. Ale ogólnie nie polecam. Zero konkretów i efektów. O wiele lepiej było w poradni na NFZ.

Nie mogliśmy lepiej trafic. Nareszcie ktoś kompetentnie zajął się moim dzieckiem. I nareszcie widzę tak bardzo wyczekiwane efekty.

Opinię o Pani Ani usłyszałam od koleżanki, która jest bardzo zadowolona z postępów jej dziecka po terapii. Zdecydowałam nie czekać na wizytę u logopedy na NFZ i umówiłam się z Panią Anią. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich dziećmi zajął się kompetentny i dobry terapeuta! I niepotrzebnie bałam się kosztów bo są konkurencyjne. Dziękuję Pani Aniu!

Atmosfera podczas terapii jest bardzo fajna, jest swobodnie i przyjaźnie. Dobrze się tam czujemy. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty jako rodzic. Moje dziecko (na codzień uparciuszek) o dziwo wykonywało wszystkie ćwiczenia i dobrze się przy tym bawiło. Rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam.

Zadowolone jest moje dziecko, a ja tym bardziej. A efekty pracy są coraz widoczniejsze. Polecam

Zgadzam sie w 100%! A w dodatku „ciocia” Ania zaczarowała mojego humorzastego czterolatka!

Do Pani Ani chodzę z dwojgiem moich dzieci. Za każdym razem poznaję nowe metody terapii i wszystko jest dla mnie jasne ponieważ o wszystko mogę zapytać i otrzymuję klarowne tłumaczenia "po co?" i "dlaczego?". Gorąco polecam