Gorąco polecam Panią Doktor!!!!!!! bardzo miła, fachowa osoba- ogromna wiedza i ludzkie podejście do pacjenta

Super lekarz jestem bardzo zadowolony, miła i przyjazna atmosfera, profesjonalizm!!! Gorąco POLECAM !!!!!

Wspanialy lekarz, wspaniala, ciepla, zyczliwa kobieta.Od lat zmienialam kilku okulistow i nikt nie " wyczail" problemu, dopiero Pani doktor znalazla przyczyne.Chapeau bas!!

zdecydowanie odradzam!!! w dzieciństwie 'leczyłam się u niej' chyba nie mogę tego nawet nazwać leczeniem!!! szanowna panie doktor stwierdziła że moja wada nie kwalifikuje się do założenia aparatu... teraz mam 23 lata od 2 lat nosze aparat stały. mój obecny ortodonta stwierdził że w dzieciństwie trafiłam na jakiegoś niekompetentnego lekarza. Skoro mojej wady nie zakwalifikował do założenia aparatu...

zdecydowanie odradzam!!!
w dzieciństwie 'leczyłam się u niej'

Lekarz;miły do pacjenta,spełnił moje oczekiwania,a prze wszystkim wzbudził zaufanie.Polecam na 100%

Bardzo mila uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Polecam

Bardzo mila uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Polecam

Niezwykły człowiek i lekarz z prawdziwego zdarzenia, wykonała mi bardzo dokładne badania i cierpliwie wysłuchała co mam do powiedzenia

Bardzo kompetentna osoba dr.bardzo uprzejmy i mily dobry diagnosta oczu i nie tylko polecam osobiscie w 100%