dr Anna Zawilska

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat! Z uśmiechem, cierpliwością i wyrozumiałością podchodzi do pacjentów. Polecam zawsze i chętnie!

Polecam każdemu kto ma złe doswiadczenia u lekarza dentysty. Pani Doktor Anna Zawilska jest profesjonalistką w swoim fachu. Ma szczególne podejście do pacjenta. Jest nie tylko dobrym lekarzem, ale tez człowiekiem, który poprzez swoje zaangażowanie i kompetencje potrafi dotrzec do pelnego lęku pacjenta. Dziękuję Pani Doktor.

Specjalistka w swoim zawodzie a do tego bardzo sympatyczna osoba. Polecam zwłaszcza osobom mającym uraz do dentystów, każde moje leczenie przebiegało szybko i fachowo.

Sympatyczna, troskliwa i przede wszystkim profesjonalna Doktorka o ogromnej wiedzy. Przyjmuje mnie na Placu Akademickim i nie zamieniłabym na innego stomatologa. Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani Doktor Zawilskiej, polecam!

Z całego serca nie polecam !! Lekarka empatyczna i hamska do granic możliwości . Wczoraj na wizytę do pani doktor zgłosiła się kobieta w zaawansowanej ciąży , targała się przez pół miasta w 35stopniowy upał , po to żeby usłyszeć od pani doktor że jej nie przyjmie bo niedokładnie , "strasznie niedokładnie" umyła zęby. Fakt jest jeden pacjentka uzębienie posiada w tragicznym stanie , umyte do granic możliwości . Ale tłumacząc pani doktor że dziąsła krwawią w sposób niewyobrażalny nawet przy małym dotknięciu , czy przeżywaniu , pani doktor stwierdziła że trzeba mocniej przyciskać szczoteczkę i dała diagnozę zapalenie dziąseł spowodowane ciąza , żadnych leków nie wypisała twierdząc jak skończy się ciąża samo przejdzie . Co z tego że krwawienia do tego stopnia mogą powodować przedwczesny poród i być zagrożeniem dla dziecka... Po dwóch minutach " porady" pani doktor stwierdziła z uśmiechem na twarzy " to wszystko" a pacjentka nie mogła dojść do siebie po tym wszystkim przez kolejna połowę dnia. Nie polecam, lekarz bez żadnych ludzkich odruchów !!

Naciąga na wykonanie droższych zabiegów ! Z łaską wykonuje zabiegi refundowane ! zniszczyła mi ząb i naraziła na większe wydatki ! Ogólnie to robi łaskę że kogoś leczy !

Moim skromnym zdaniem z Pani Ani wyrośnie bardzo dobry fachowiec,jej profesjonalizm, wiedza , podejście do pacjenta , także nieprzecięętna uroda dają zaufanie , które jest podstawą leczenia.Tak dalej trzymać Pani Aniu,_E.

Jak dla mnie rewelacja! Zawsze bałam się takich wizyt a do Pani Anny szłam z uśmiechem:) pełen profesjonalizm. Oby każdy lekarz taki był...

Niesamowita lekarka- kompetencja połączona z troską i poczuciem humoru...człowiek zapomina, że jest na fotelu dentystycznym. Ceny w Centrum nie małe, ale leczenie u niej warte jeszcze większych pieniędzy. Cuda działa niemal. Niemożliwe zdziała od ręki, na cuda się tylko trochę czeka. Wdzięczna pacjentka Ania

Wdzięczna pacjentka Ania

Polecam każdemu taką Panią Doktor. Opieka o najwyższym poziomie o niesamowitej wiedzy i podejściu do pacjenta. Dięki tej Pani Doktor nie boję się stomatologa. NIe wymieniłam bym ją na inną. Pani Doktor dziękuję i dalszej cierpliwości do pacjentów.