lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.

Lekarz godny polecenia, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią Doktor. Od pierwszej wizyty duzo lepiej radzę sobie ze światem. Naprawdę polecam i dziękuję.

Naprawdę polecam i dziękuję.

Polecam Panią Doktor A. Zdzymirę, subtelna, taktowna i zawsze kiedy trzeba odbiera telefon lub oddzwania jeżeli nie może odebrać co jest rzadkością u innych. Polecam.

Pełen profesjonalizm, najnowsza wiedza na temat leków i standardów leczenia, nienaganne i pełne empatii podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

P. Ania jest moim zdaniem profesjonalistką, dokładna ale również uprzejma, delikatna i fachowa. Polecam każdemu, kto szuka pomocy i porady.