lekarz Anna Ziajka-Paluch

3,3
3,5
3,4
3,5

jeden z najlepszych dermatologów na południu Polski. miałam nieprzyjemność bywać u wielu, w tym u tych z tytułami, ale tak wspaniałego lekarza, jak pani doktor Ziajka-Paluch, to ze świecą szukać. kulturalna, mądra, z doświadczeniem i przede wszystkim CHCE pomóc choremu człowiekowi. polecam bardzo.

przede wszystkim czas oczekiwania na panią doktor, wydawałoby się że w przypadku wizyty prywatnej można oczekiwać punktualności.. co do diagnozy i leczenia. dostałam jeden lek na receptę a poza tym szeroką reklamę kosmetyków la roche posay i farmaceris. na pewno stać na nie panią doktor.. pierwszy i ostatni raz, zdecydowanie odradzam

Jest w miare dobra ale faktycznie z tym oczekiwaniem to zawsze z 2 godziny poslizgu i to bez przeprosin. Poswieca czas choremu i zna sie na rzeczy . W bajki o wczasach jak ktos napisal nie chce mi sie wierzyc. Pozdrawiam .

Polecam. Miły lekarz, duża wiedza, empatia. Rzeczowo tłumacz problem. Doradza. Dobry fachowiec.

Mój komentarz bardziej dotyczy podejścia do pacjenta niż samego leczenia.Chodzi o przedmiotowe traktowanie ludzi. Umawiam się na godzinę 17, a do lekarza wchodzę o 19 to coś nie tak. Po odsiedzeniu dwóch godzin i pokazaniu palca ,płacę 100zł za 15min. Czuję się oszukana bo nie ...

Czuję się oszukana bo nie usłyszałam przepraszam ,że tak długo.... Może gdyby mniej pacjentów umówić wciągu godziny to byłoby po prostu bardziej uczciwe, a w tej zaistniałej sytuacji skasować pół ceny tak po ludzku.Co tu dużo pisać lekarz nasz pan ,a pacjent ze stoickim spokojem swoje musi odsiedzieć.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Cieszyn"?

None
ulica Sejmowa 14