Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor doceniam kompetencje i empatię nareszcie spotkałam lekarza który jest fantastyczny

Jakby co to Pani Doktor przyjmuje w dwa piątki w miesiącu w Salve na Szparagowej :) Dlatego dzwońcie i zapisujcie się bo naprawdę warto, nie ma lepszego lekarza :)

Bardzo żałuje, że Pani Doktor przeprowadza się do Warszawy bo w końcu znalazłam swojego lekarza. Mam nadzieje, że jednak do nas wróci. Czekająca stała pacjentka.

Czekająca stała pacjentka.

Rewelacyjne podejście do pacjenta, rzeczowe i konkretne,a przy tym delikatne. Pani doktor, mimo, młodego wieku, zaskakuje profesjonalizmem, którego nie powstydziłby się lekarz z wieloletnim stażem.

Polecam Panią doktor. Pomimo długich terminów oczekiwania na wizytę warto było. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. W końcu wyleczyłam się z upławów. Pozdrawiam.

Polecam Panią doktor Zubrzycka. Na ostatniej wizycie miałam założoną wkładkę wewnątrzmaciczną bezboleśnie i świetnie się czuję do tej pory. Lekarka godna polecenia wdzięczna pacjentka Joanna.

Mam mieszane uczucia co do wizyty u Pani Doktor. Brakowało mi informacji o moich dolegliwościach, jakoś tak bez konkretu. Udałam się na wizytę po opiniach na tym portalu i przyznam się, że liczyłam po nich na więcej.

W końcu znalazłam swojego ginekologa. Jestem pod wrażeniem wizyty u Pani Doktor. Niesamowicie miła i pełna profesjonalizmu w swoim działaniu osoba, dokładny wywiad, delikatne, dokładne badanie z opisem czynności wykonywanych i na końcu wizyty pytanie czy mam jakieś wątpliwości lub pytania, wszystko w intymnej atmosferze i bez pośpiechu. Cierpliwość, profesjonalizm, delikatne badanie to jej domena. Jest to lekarz, który poświęca swojej pacjentce na wizycie tyle czasu, ile tego potrzebuje, będąc w ciąży i chodząc do niej potrafiłam być w gabinecie nawet 30 minut, póki nie wyjaśniła wszystkich wątpliwości i nie zrobiła usg i wszystkich niezbędnych badań. Pani doktor sama uspokaja, że mamy czas i spokojnie możemy rozmawiać. Jest to bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, zawsze wysłucha i odpowie na pytania, doradzi, z czystym sumieniem mogę Ją polecić. Jedyny mankament to długi okres oczekiwania, żeby się dostać na wizytę do Pani Doktor.

Byłam u Pani doktor i prywatnie i publicznie, jakość wizyty taka sama, osobiście wybrałam ją po opiniach przeczytanych właśnie tutaj i nie żałuje. W 100% zgadzam się z wypowiedziami poprzedniczek, kompetentny, ciepły lekarz, osobiście bardzo polecam.

Jestem właśnie po pierwszej wizycie u Pani Doktor i szczerze powiedziawszy jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Pani Doktor jest bardzo miła, i pogada i pośmieje się. Jednym zdanie tak jak pisały inne pacjentki jest to lekarz z powołaniem:):):)