lekarz Anna Zygler-Przysucha

Pani dr Zygler to jedyny lekarz do którego mam całkowite zaufanie. Ona spowodowała, że zaczęłam zachodzić w ciąże. Nie wyobrażam sobie również, by ktokolwiek inny mógł mnie prowadzić podczas tych najważniejszych 9 miesięcy. Kiedy inni lekarze mówili, że nic nie da się zrobić, właśnie ona dokonała cudu :)

Serdecznie polecam, Pani doktor jest życiowa i przemiła:)

Serdecznie polecam, Pani doktor jest życiowa i przemiła:)

Polecam Panią doktor Annę Zygler. Fachowa wiedza, miłe usposobienie. Gabinet dobrze wyposażony (nowoczesne USG), zawsze pod telefonem. Dzięki Pani Ani na świat przyszły dwa kochane a zarazem nieznośne bąble Kubuś i Maciuś. Ciąża bliźniacza jest ciążą wysokiego ryzyka, dlatego też czujnie monitorowała stan moich dzieci i wszystko dokładnie mi wyjaśniała. Ciążę donosiłam do końca i urodziłam zdrowe, duże dzieci. Z powodu złego ułożenia p. Anna Zygler profesjonalnie wykonała cięcie cesarskie. Jest lekarzem godnym polecenia przyszłym rodzicom, polecam ją ze szczerego serca, gdyż jest lekarzem z powołania.

Leczyłam się u dr Zygler Przysucha w Novum. Po czterech miesiącach od pierwszej wizyty zaszłam w ciąże z jej pomocą. Inseminacja udała się za pierwszym razem Gorąco polecam!

Dzięki Pani Doktor, jestem mamą miesięcznej córeczki. Leczyliśmy się z mężem w innej klinice, ale teraz wiem, że była to strata czasu. Ktoś polecił mi Doktor Zygler i był to strzał w dziesiątkę, dzięki niej jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Serdecznie polecam, jest świetnym fachowcem i wspaniałym człowiekiem.