lekarz Anthony Egwuatu

2,7
2,7

Lekarz bardzo dokładny i konkretny, stanowczy - oczekuje konkretnych odpowiedzi a nie lania wody i wymyślania, dał skierowanie na pierwszej wizycie, wytłumaczył wszystko, można było zapytać jesli coś było nie jasne. Doktor ma specyficzne podejście do pacjenta.

Doktor ma specyficzne podejście do pacjenta.

Koszmarne podejście do pacjenta ,niemiły, lekceważący,stawia diagnozy które nie istnieją i nie są potwierdzane przez innych lekarzy,strata czasu i nerwów ,omijać szerokim łukiem

Nigdy więcej ! Lekarz niemily, krzyczy, bezczelny . Mówi teksty ze to on jest lekarzem i to on ustala co będzie badał!!’ Nie słucha pacjenta … najgorsza moja wizyta na NFZ. Powiedział mi ze wypadnie mi macica jak nie będę ćwiczyć, Żr mam bakterie/wirusy, ze mogę być w ciąży ze mogę mieć raka piersi. Wyszłam cała spocona i zapłakana nigdy więcej … On chyba nienawidzi kobiet nie polecam nikomu .

Nigdy więcej !
On chyba nienawidzi kobiet nie polecam nikomu .

Nie Polecam Bo i tak nic się Panie nie dowiecie ,szkoda czasu i nerwów na niekompetencję, odnoszę wrażenie że tego lekarza kręci krytyka więc mu tej pożywki nie dostarczę

Nie Polecam

Nie polecam tego lekarza! Jeżeli można go tak nazwać. Jest niemiły, brak podejścia, mruczy coś pod nosem. Jeden z najgorszych ginekologow. Naprawdę NIE POLECAM!!

witam, zgadzam się z wypowiedziami niektórych tutaj osób że Pan doktor nie jest zbyt uprzejmy ale za to niebywale dokładny w badaniach i szukaniu przyczyny. Przyszłam z problemem, który żaden lekarz od 3 lat nie mógł zdiagnozować. Przy 1 USG okazało się że to polip z endometrium który jest od dłuższego czasu ale jakoś nikt go nie widział.!!! Nie będą opisywać szczegółów leczenia a chce napisać coś o lekarzu. Jestem chyba po 5 wizytach u doktora i im bardziej go poznałam tym bardziej go rozumiem i lubie. Na pewno nie ...

Przyszłam z problemem, który żaden lekarz od 3 lat nie mógł zdiagnozować.
Nie będą opisywać szczegółów leczenia a chce napisać coś o lekarzu.
Na pewno nie znosi niekompetencji innych lekarzy, braku zaangażowania i nie profesjonalnego podejścia do swojego zawodu. To zawsze go bardzo denerwuje przy pierwszych wizytach. Myślę ze jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i wykonuje ją dobrze, ma duże poczucie humoru i często doradza w innych dziedzinach życia. Należy też wziąć kwestię mentalności i to chyba najwięcej wyjaśnia.

Nie polecam nikomu tego "lekarza", zero kompetencji i brak jakiejkolwiek empatii. Na moj pytania nie dostawałam praktycznie żadnych informacji. Często słyszałam mruczenie pod nosem. Przyzwyczajona do spokojnej wizyty, cały czas słyszałam niemiłe odpowiedzi na pytania i krzyki.

Opinia z mojej dzisiejszej wizyty - 11.03.2021 - byłam u Doktora w ramach abonamentowej opieki PZU która, mam wykupioną, termin był niemal od ręki - co nie dało mi niestety nie myślenia. Przyszłam zrobić kontrole badanie transwaginalne - albo przynajmniej miałam w planach ponieważ arogancja, złośliwe komentarze, nieprzyzwoite zachowanie doktora było tak odrażające, że zrezygnowałam z badania jeszcze przed jego rozpoczęciem. Zamiast w miłej atmosferze otrzymać konsultację na wysokim poziomie, zostałam przesłuchana w najbardziej bezczelny i pozbawiony jakichkolwiek norm i zasad sposób. Odradzam każdemu kto ceni sobie kulturę i profesjonalizm. ...

Bardzo nieprzyjemny człowiek z problemami natury psychicznej.

UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY!

Lekarz o ogromnej wiedzy i empatii. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad przed badaniem. Przyjazna atmosfera. Jestem mile zaskoczona i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam 51 lat i wiele już widziałam. Polecam z czystym sercem tego specjalistę. Wizyta odbywała się na NFZ oś. Urocze w Krakowie. Napisałam już tą opinię w portalu Znany Lekarz bo uważam że tak należy. I jeżeli było by coś nie tak w czasie wizyty również bym opisała.

Byłam na całych dwóch wizytach i o dwie za dużo. Przyszłam potwierdzić ciążę, bo dwa testy wyszły pozytywne. Wywiad poprowadzony w nieprzyjemny sposób, złośliwe komentarze, niezrozumiałe mruczenie pod nosem. W trakcie badania wymachiwał rękami, stroił dziwne miny, mruczał do siebie. Zaczął wypisywać receptę mrucząć pod nosem, pytam się na co to, to zaczął krzyczeć. Wyszłam bardzo zniesmaczona zachowaniem. I z receptą na leki za 200zł na grzybicę, gdzie nie miałam żadnych objawów i podtrzymanie ciąży, której nie potwierdził, bo nie ma bety. Ok, może faktycznie nie był pewny. Kazał przyjść po tygodniu. Na moje nieszczęście stwierdziłam, że dam mu jeszcze jedną szansę. Na początku był miły, nawet zrobił USG, potwierdził ciążę. Wszytko pięknie do momentu, aż zapytał się kto jest moim lekarzem. W szale szukania wolnych krótkich terminów, żeby potwierdzić jak najszybciej ciążę, zapomniałam, że nie odwołałam wizyty u innego lekarza, a że to jedna sieć to wyskoczyło im info o tamtej wizycie. Od tego momentu wrócił lekarz z poprzedniej wizyty. Na moje pytanie o pisemne potwierdzenie ciąży, bo potrzebuję do pracy, dowiedziałam się, że go nie dostanę, bo on nie ma jeszcze wyników z cytologii. Pojawiło się pytanie co ma cytologia do ciąży, wykrzyczał mi, że to on tu jest lekarzem i on zdecyduje kiedy mi wypisze kwitek. Kazał przyjść po tygodniu. Teraz już wiem czemu udało mi się tak szybko dostać na wizytę... Po kilku dniach poszłam do innego lekarza z polecenia, który zdecydowanie inaczej poprowadził wizytę i bez problemu wystawił kwitek. Obecnie ciąża przebiega wzorcowo, a Młoda ma się bardzo dobrze, a ja mam normalnego lekarza. Szkoda nerwów na szarpanie się słowne z tym człowiekiem. Bardzo nieprzyjemny, zdaje się robić łaskę, że w ogóle przyjął. Nie oczekiwałam słodzenia na wizytach, ale szacunku do mnie, a wrzaski o tym wcale nie świadczyły. Żadnych tłumaczeń co do leków, które przepisał, jakby się człowiek nie dopytał to by nic nie wiedział. Żadnych tłumaczeń co do badania, które będzie wykonywał. Może niektórym wystarczy przytakiwanie lekarzowi, ale ja jak mam wątpliwości to zadaję pytania. Wrzasków nie zamierzam tolerować, bo ja go w żaden sposób nie obraziłam.