dr Antoni Baradyn

Najlepszy ginekolog, u którego kiedykolwiek byłam! Bardzo dokładnie bada, tłumaczy co i po co robi, co widzi i stwierdza. Objaśnia w sposób zrozumiały dla laika. Postępuje na zasadzie : bezbłędna diagnoza i dobrane zgodnie z nią leczenie. Do tego jest obłędnie seksowny!

Do tego jest obłędnie seksowny!

Jestem pacjentką od ładnych kilkunastu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam a problemów kobiecych mam dużo..Ma specyficzny rodzaj humoru ale jest godnym polecenia specjalistą.

Świetny lekarz który pomógł mi w ciężkiej ciąży nie bagatelizuje objawy. Polecam wszystkim tego lekarza podejście z powołaniem.

Wspaniały lekarz Pierwsza ciąża, w wieku 42 lat, z problemami przeprowadzona do porodu znakomicie. Rozwiązana cesarką . Dziecko uzyskało 10 punktów Apgar, wcześniak . Syn ma już 22 lata. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz

Wspaniały lekarz i dobry człowiek .Stuprocentowy fachowiec w swojej dziedzinie,ze specyficznym poczuciem humoru.

Nie mam pojęcia skąd te zachwyty, może mam pecha??? Wybrałam dr Baradyna wg właśnie takiego rankingu i zawiodłam się mocno! W płatnej przychodni odczekałam czterech młodych ojców, bez kolejki, tylko po receptę ( i pewnie małą konsultację na odległość), czas leciał i weszłam pod koniec godzin przyjęć. Po zbadaniu powiedział: może rak, może złośliwy, może nie, trzeba zrobić badanie w szpitalu. Nie podejmie leczenia bez badania. Jak najszybciej, bo się wykrwawię. I tyle. Zebrał się szybciej niż ja, ubierałam się przy uchylonych drzwiach, bo był gotowy do wyjścia z gabinetu ...

Nie mam pojęcia skąd te zachwyty, może mam pecha???
Wybrałam dr Baradyna wg właśnie takiego rankingu i zawiodłam się mocno!
Jak najszybciej, bo się wykrwawię.
I tyle.
Zebrał się szybciej niż ja, ubierałam się przy uchylonych drzwiach, bo był gotowy do wyjścia z gabinetu i pewnie miałam to dostrzec.
Miedzy łzami próbowałam się jeszcze czegoś dopytać, ale mówiłam już do pleców.
Wypisał mi skierowanie do swojego szpitala na Szterlinga.
Następnego dnia stawiłam się, wg zaleceń w izbie przyjęć na badanie.... I zaczęło się.
Ostatnia pacjentka została przyjęta ok.10:30 , a ja pod pustym gabinetem czekałam do 12:00!
Doczekałam się badania, w trakcie którego lekarz dyżurujący krzyczał na mnie i posiniaczył mi brzuch.
TAKIEGO PONIŻENIA NIE DOZNAŁAM NIGDY WCZEŚNIEJ!
Krzyczący lekarz nad pacjentką na fotelu ginekologicznym?
Byłam przerażona podejrzeniami nowotworu i ta sytuacja kompletnie mnie przerosła.
Nigdy nie doświadczyłam także tak bolesnego badania!
Nakrzyczał na mnie i dziwił się, że w tak błahej sprawie chcę być przyjęta. Pytał dlaczego akurat do tego szpitala, wymienił kilka innych, a przecież skierowanie miałam konkretnie do nich!!!
Pytał, kto mi tak powiedział. Doskonale widział nazwisko Baradyn na skierowaniu.
Problem zaczął się już po ostatniej pacjentce, półtorej godziny mojego oczekiwania pod pustym gabinetem to była pierwsza lekcja.
Drugą było badanie.
Domyślam się, że padłam ofiarą ich wewnętrznych rozgrywek. Szkoda, że dr Baradyn i Jerzyński nie potrafią zachować dystansu do swoich konfliktów i dają upust swoim emocjom wobec pacjentek.
Kontakt z doktorem Baradynem uważam za moje najgorsze doświadczenie w gabinecie lekarskim.
Wnioski wyciągnij sama.
Życzę zdrowia!

Bardzo dobry lekarz naprawde polecam nigdy nie odmawia swoim pacjentkom ,prowadził mi dwie zagrożone ciąże i naprawde wszystko przebiegło rewalecyjnie

Całe badanie przebiegło bez zarzutu, świetnie tłumaczy problem, a gdy go nie ma po prostu mile uspokaja. Nie bez powodu wybrał swój zawód, bo doskonale się w tym odnajduje.

Wspaniały człowiek i świetny specjalista!polecam każdej kobiecie!

Wspaniały człowiek i świetny specjalista!polecam każdej kobiecie!

Ten lekarz jest wprost cudowny polecam go wszystkim kobietom!!!!

Ten lekarz jest wprost cudowny polecam go wszystkim kobietom!!!!