lekarz Antoni Bobiński

Neurolog

Takiego lekarza to szukać ze świecą!!!! Wszystkie punkty do oceny na 5 PLUS. Zawsze udziela fachowej porady, pomocy z kontynuacja leczenia. Przedziały wiekowe, podstawy i przebieg schorzen u każdego /trzy generacje/ inny /wyjatkowa i nie łatwa działka medycyny/.Wyniki w leczeniu SUPER!!! Słowa UZNANIA i PODZIEKOWANIA z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI. Długoletnia pacjentka.

Bardzo dobry specjalista godny zaufania lekarz z powolania polecam wszystkim. Dr znający się na rzeczy .Zdrowia dr życzę i wszystkim pacjenta

Najlepszy lekarz. Bardzo,bardzo dobry specjalista, uprzejmy,mądry ,wyrozumiały,empatyczny . Z całą odpowiedzialnością twierdzę,że jest to człowiek ŚWIĘTY ZA ŻYCIA!!! Komentarze negatywne to fake. Czubków nie brakuje . Pozdrawiam doktora i pacjentów! Wesołych świąt!! Zdrowia!!!

Podczas wizyty u Doktora człowiek czuje, że ktoś przejmuje się losem pacjenta.Jest Empatyczny. Ponad pół roku nikt nie chciał słuchać o moich dolegliwościach po wypadku,aż trafiłam do Pana Doktora i wszystko ruszyło do przodu.

To jest lekarz, na którego mogę zawsze liczyć. Dodatkowo nie martwię się, że będzie mnie źle leczył ( 2 taki lekarz w moim życiu ). Wiedza niesamowita- lekarska i praktyczna.

Komunikatywny w języku, zdecydowany i skuteczny w diagnostyce , inteligentny i doświadczony, potrafiący w ciężkich stanach podnieść na duchu pacjenta i jego rodzinę. Ordynuje b. dobre i niedrogie leki. Z kontekstu rozmowy czuje się ,że jest głęboko wierzącym katolikiem.Bardzo polecam .

MASAKRA. dolegliwości które mnie męczyły to ból kręgosłupa, drętwienia kończyn, zasłabnięcia, a on bez żadnych prześwietleń i badań stwierdził że to psychika i w arogancki sposób się zachowywał. Psychika??!!chyba on!!

Lekarz jakich mało! Ma czas dla pacjenta, nie spieszy się, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest uprzejmy, rozmowny, wprowadza w poczucie bezpieczeństwa. Polecam !

Lekarz jakich juz malo...cierpliwy, wyrozumialy, fachowy...radzacy sobie z trudnymi pacjentami, poswiecajacy wiele uwagi i czasu takze tego prywatnego. Potrafiacy skierowac we wlasciwym kierunku i objac kompleksowa opieka.Moge polecic kazdemu...

Jeden z nielicznych tak dobrych lekarzy, jakich poznałem w swoim życiu.

Jeden z nielicznych tak dobrych lekarzy, jakich poznałem w swoim życiu.