Antoni Fiszkal

polecam doktora Fiszkala, ponieważ uratował moje dziecko. żeby nie podejmował tak szybkich decyzji i nie poświęcał tyle czasu swoim pacjentkom pewnie moja córka nie miałaby szans na przeżycie, ponieważ poprzedni lekarz, który mnie badał nie przejął sie w ogóle stanem płodu.

Jeden z lepszych wałbrzyskich lekarzy. Jednakowo traktuje pacjentów zarówno prywatnie jak i " publicznie" ( inne sądy ). Całkowicie oddany temu co robi. Daje nadzieje i jest pewny tego co robi.

Polecam wszystkim Pana Doktora,prowadzę u niego drugą ciążę,nikomu nie ufam tak jak jemu, jest konkretny, rzeczowy, sprawe stawia jasno, a przede wszystkim pomimo wizyt publicznych do każdej kobiety, każdego przypadku podchodzi indywidualnie.

Szczerze POLECAM dra Fiszkala. Dzięki niemu zaszłam w ciążę o którą starałam się przy pomocy innych lekarzy przez kilka lat, przetrwałam komplikacje ciążowe i urodziłm moją ukochaną córkę. Dziś Julka ma już 5 lat i jest moim oczkiem w głowie. Wcześniej dr uratował spisaną przez innego lekarza na straty ciążę mojej siostry, . Poleciłam dra kilku koleżąnkom potrzebującym fachowca i żadna się na nim nie zawiodła.

Doktor Fiszkal prowadził moją pierwszą ciąże inni lekarze nie widzieli dla mnie ratunku ponieważ była to ciąża wysokiego ryzyka ciągle byłam w szpitalu żeby nie doktor syna by dzisiaj nie było a kończy juz 3i5 miesięcy dziękuje.

zostałam oszukana że jest wszystko dobrze i że mogę wrócić na chirurgie i usunąć stomie którą mam już 1,5 roku i poszłam do szpitala a lekarz zarzucił mi że kłamałam i oszukałam go bo powiedziałam że Fiszkal mi powiedział że jest wszystko dobrze U FISZKALA WSZYSTKIE PACJENTKI SĄ ZDROWE UNIKAJCIE KONTAKTU Z TYM LEKARZEM

U FISZKALA WSZYSTKIE PACJENTKI SĄ ZDROWE
UNIKAJCIE KONTAKTU Z TYM LEKARZEM

Jest bardzo konkretnym człowiekiem,wzbudza zaufanie .Gabinet jest może troszkę staroświecki ale tu nie chodzi o sam gabinet lecz o wiedzę i podejście do pacjenta.