dr hab. n. med. Antoni Godlewski

2,9
2,5
2,7
2,6

bordzo mily sympatyczny ibardzo kompetentny lekrz a ze jak ktorys z panow sie wyrazil chodzi w tej samej marynare iles lat swidzczy pwie o tym ze sie nie nachapal jak inni i jest skromnym czlowiekiem

Po wizycie u tego lekarza mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iz nie mogłam trafic lepiej. Wspaniały ciepły człowiek oddany pacjentowi, omawiający chorobę i leczenie z cerpliwoscia godną polecenia, Nie sądziłam , że są jeszcze TACY lekarze w tym naszym grajdole ludzi-lekarzy pozbawionych empatii. Panie doktorze WIELKIE DZIĘKI. pozdrawiam. A.CH. Poznań

po prostu zenada moze prywatnie jest inaczej pacjent przyjmowany, zreszta co tu duzo mówic pewnie w tej marynarce ze struksu bedzie pochowany tylko zeby nie zapomnieli troszke przeprasowac, ochyda

Nazwanie tego pana lekarzem, uważam za duże nadużycie.

Nazwanie tego pana lekarzem, uważam za duże nadużycie.

Nie wiem kto dał uprawnienia temu Panu aby leczył i wydawał opinie jako biegły. Boze....to wielka pomyłka.

Bardzo kiepsko Panie Doktorze!. Chce Pan być najmądrzejszy od najmądrzejszych. Trochę więcej pokory!!! Swoim ignoranctwem na orzecznictwie skazał Pan mnie na życiową tułaczkę. Myli się Pan. Jednak niestety tak jest w naszym sądownictwie, ze zdanie orzecznika jest niepodwazalne, nawet jesli jest nie prawdą.....Jednym słowem masakra... Swoją opinią przyczynił się Pan do mojego beznadziejnego zycia. Chce aby Pan kiedyś poniósł konsekwencje.

uprzejmy , godny zaufania , konkretny (wizyty były na fundusz) idealnie dobrane leki polecam

uprzejmy , godny zaufania , konkretny (wizyty były na fundusz)
idealnie dobrane leki
polecam

Po usunięciu oponiaka mózgu, jako biegły sądowy zakwalifikował mnie jako 56 osobę do pracy, stwierdzając, iz jestem całkowicie zdrowa. Wielkie dzieki "specjalisto"?????????????????

Błędna diagnoza wydana przez lekarza i to w własnej specjalności.

Błędna diagnoza wydana przez lekarza i to w własnej specjalności.

Nie spotkałam lepszego neurologa. Troszke szorstki w obejsciu ale wspanialy czlowiek i lekarz!