2,9

Lekarz niekompetentny, pomimo mocnego bólu który nie ustępował przez cały weekend powiedział mi prostu w twarz, że on nie ma narzędzi aby mi cokolwiek robić plus nie będzie mnie niepotrzebnie naświetlać "a powinien zlokalizować stan zapalny". Jego zlokalizowanie stanu zapalnego polegało na naciśnięciu mi na całą dolną szczękę przez co zaczęło mnie niemiłosiernie boleć znów przez następne parę godzin. Zapalenie o kostnej, opiaty mi nawet nie pomogły, ogólnie wystarczyło otworzyć mi tylko ząb i oczyścić z ropy po czym zlecić leczenie kanałowe. Niestety musiałam z bólem i nieprzespanymi nocami czekać do środy na kompetentnego lekarza. Ten "dentysta" bo stomatologiem bym go nie nazwała nie chciał mi udzielić pomocy kiedy najbardziej tego potrzebowałam, otępiała z bólem i po nieprzespanych kilku nocach. Żałuje, że byłam w tamtym momencie tak otępiała by oznajmić mu, że jest niekompetentny bądź to zgłosić, bo to co się stało doszło do mnie dopiero po 30 minutach kiedy w domu próbowałam uśnieżyć ból.

Pan Doktor wyrywal mi na fundusz dwa zeby z czego jeden to ósemka. Czułam się zaopiekowana. Sympatyczny i bardzo ciepły. Krótki termin na zabieg. Polecam.

Kochany lekarz, teraz gdy już nie przyjmuje nie mam do kogo chodzić :(

Kochany lekarz, teraz gdy już nie przyjmuje nie mam do kogo chodzić :(

Plomby trzymają się już 20lat!dobry kompetentny lekarz,skutecznie leczy zęba którego inni dentysci chcieli wyrwać!

lekarz ten jest skutecznie w rwaniu zębów i nie bierze aż tak dużo za wizytę.

lekarz ten jest skutecznie w rwaniu zębów i nie bierze aż tak dużo za wizytę.

zly lekarz nadaje sie tylko i wylacznie do wyrywania zebow,jesli chodzi o leczenie zalozone przez niego plomby wylatuja po krotkim czasie.po zalozeniu plomby nastepnego dnia zab zlamal sie na pol a byl to zdrowy zab .podobna sytuacja u znajomej podczas zakladania wypelnienia zlamal jej jedynke.

Kiedyś bardzo ufałam. Zawsze jednak denerwowało mnie, że komentuje problemy pacjenta przy tzw. "otwartych drzwiach". Każdy pacjent, który oczekuje wizyty, słyszy diagnozę pacjenta, który jest w gabinecie. Nie ma prywatności!

Bardzo dobry lekarz :) Chodzi do niego cała moja rodzinka ;) Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo dobrze i szybko usuwa ząbki :)))

Bardzo dobry lekarz :) Chodzi do niego cała moja rodzinka ;)
Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo dobrze i szybko usuwa ząbki :)))

Opieka medyczna fachowa, bardzo dobre plomby i samo leczenie bezbolesne.

Opieka medyczna fachowa, bardzo dobre plomby i samo leczenie bezbolesne.

straszny cham kidy pomimompodania znieczulenia skarzylam sie na bol uzyl w stosunku do mnie brzydich slow