lekarz Antoni Kania

Szanowny Panie Doktorze składam najserdeczniejsze podziękowania i wyrażam głęboką wdzięczność za zaangażowanie i troskliwą opiekę w czasie mojego leczenia. Jest Pan wspaniałym, dobrym człowiekiem, a dla mnie najlepszym lekarzem. W tym trudnym czasie z całego serca życzę Panu dużo zdrowia, wytrwałości i wdzięcznych pacjentów. Z uszanowaniem Janina K.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo uwagi. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy chorobę i kompetentne stawia diagnozę. Bardzo polecam.

cieply,empatyczny,wspanialy nie tylko jako lekarz ale i czlowiek.

cieply,empatyczny,wspanialy nie tylko jako lekarz ale i czlowiek.

Super lekarz rodzinny. Nigdy nie odmawia pomocy a diagnozy stawia profesjonalnie i zawodowo. Polecam Tego lekarza.

Nie znam lepszego specjalisty. Lecze sie u Pana doktora pare lat, prosilam aby dolaczyl na swoja liste rowniez mojego meza pomimo ze lista jest od wielu lat zamknieta. w przyszlosci bede robila wszytko zeby byl lekarzem mojego syna. Nawet jesli Pan doktor nie ma juz sposobu na leczenie radzi sie innych specjalistow. Wcale nie trzeba chodzic do niego prywatnie. Nigdy nie byl nieuprzejmy czy obojetny,zawsze poswieci tyle czasu ile potrzeba i dokladnie wszystko wytlumaczy. Polecam w 100%

Pan dr podszedł do mojej choroby standardowo. Najpierw trzeba się oczyścić a potem leczyć. Tymczasem nie przewidział/a może nie wie,że żeby organizm mógł się oczyścić trzeba mieć sprawne drogi oczyszczania. U mnie doszło do zakażenia organizmu i w konsekwencji po ok 30 pobytach w szpitalu mam uszkodzone narządy-drogi żółciowe,nerki.